Jakie Gogle VR wybrać?

Hej, witam was serdecznie.

Postanowiłem poprosić was tutaj o polecenie gogli VR do telefonu. Niestety internet na ich temat jest pełen sprzeczności, jedni np. vr boxa zachwalają jak nie wiadomo co, inni uważają to za tragedię…



Mój telefon to Huawei P9 (5,2cala ekran full hd)

Kwota jaką mogę przeznaczyć - wiadomo, jak najmniej :wink: chciałbym zmieścić się w 100zł, ale jak coś znacznie lepszego jest warte 150zł to również wchodzi w grę.



Oczywiście najbardziej zależy mi na efekcie VR, nie na wykonaniu czy designie :wink:

Dopowiedz jezcze tylko: masz wadę wzroku?

Wrzucę jakąś taką moją podstawową listę: Dreamz (1.0, bo 2.0 to nie ta półka cenowa :p), weebo (2.0/3.0), BoboVR Z4 (może być ciężko w tej cenie), może jezcze jakieś DaVinci, cardboard 2.0

  • rzuć okiem co ludziska piszą w tematach tu na forum

Wady wzroku, przynajmniej z tego co mi wiadomo nie posiadam :slight_smile:



Przejrzałem trochę forum, obejrzałem sporo recenzji (nie tylko polskich) na youtube i mam spore wątpliwości, zawsze ktoś chwali i ktoś nie poleca :wink:

Czy wiesz może gdzie weebo 3.0 można kupić? Znajduję jedynie wersję 2.0 na allegro. Ew. Dreamz 1.0 (znajduję tylko wersję 2.0)





Edit.

Znalazłem weebo 3.0 :slight_smile: ale UX’owiec powinien za tę stronę dostać po głowie

Dreamz 1.0 to musisz szukać używek, przejrzyj grupe vrpolska na Facebooku i dział od handlu na forum.



Weebo ma swoją oficjalną stronę i tam widziałem możliwość złożenia zamówienia, ale nie wiem jak z tą stroną, bo ostatnio jak ją odwiedziłem, to było sporo samplowego tekstu. Chyba jeden użytkownik na forum je ma, bo pisał coś o nich. Redakcja vrpolska.eu niestety nie otrzymała do dziś (od dnia premiery) odpowiedzi o uzyskanie egzemplarza testowego :confused: więc nie mamy możliwości zrobienia testu, ale wierzymy, że są na tyle dobre co 2.0 które mieliśmy i wprowadzone usprawnienia zrobiły tylko na plus.

Zdecyduję się chyba na weebo 3d, chociaż naprawdę powinni zadbać o jakkolwiek sensowną stronę internetową.



Dzięki za pomoc :slight_smile:

Ja kupiłem swoje na [ciach]