Najlepsze Gogle VR jako prezent

Hej :smiley:

Specjalnie założyłam tutaj konto by poradzić się Was w jednej bardzo dla mnie ważnej sprawie . :stuck_out_tongue:

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też zdecydowałam się kupić prezent dla bliskiej mi osoby i wybrałam Gogle VR :smiley: Zaczęłam wgłębiać się w ten temat w celu zakupu jak najlepszych Gogli VR . Tematów w internecie jest mnóstwo . :shock: Jest także wiele aspektów , które składają się na wybór jak najlepszego sprzętu. Mój problem polega na tym , iż sama boję się wybrać , ponieważ mimo , iż wiele szukałam na dany temat, to bardzo ciężko mi samej wybrać. :cry: :cry: :cry:

Budżet jakim dysponuję to 200-250 zł . Wiem , że dla niektórych , ta kwota wydaje się mała. :roll:

Dlatego też zwracam się do Was z pytaniem , Drodzy Forumowicze . Jakie Gogle VR byłyby najlepsze w tej cenie? :slight_smile:

Prezent kupuję dla dorosłej osoby . NIe wiem czy ważny jest też telefon , którego używa . Jest to Samsung Galaxy J5. :stuck_out_tongue:

Czy osoba ta, nosi okulary (ma wadę wzroku) ?

Budżet jest spoko, w tej cenie kupisz gogle z wyższej półki.

Martwi mnie telefon… Jaki ekran (rozmiar rozdzielczość) ma ten telefon? Ma żyroskop?



[size=85][color=green]Dodano po 20 minutach 23 sekundach:[/size]

Znalazłem

J5 (2016 I straszy) mają ekran 5,2" i 5". Rozmiar jest dobry, natomiast rozdzielczość HD… Obraz będzie nie ostry i efekt będzie mierny. Zostaje jeszcze kwestia żyroskopu… , którego ten telefon nie ma, więc aplikacje nie będą działać. Niestety, tutaj chyba gogle VR będą nie trafionym prezentem (ze względu na telefon osoby obdarowywanej).

No właśnie to ten z 5,2 cale :frowning: Czyli jednak lepiej zrezygnować?

Tak bym radził, aplikacje ze względu na brak żyroskopu nie będą działać, a te które mogą zadziałać nie będą zbyt przyjemnie wyglądać ze względu na ekran HD.



Ale fajnie by było, gdyby ktoś poza mną się wypowiedział :wink:

Jak najbardziej masz rację, 5,2" na HD i brak żyroskopu raczej wykluczają ten telefon z VR :wink: