Okulary Korekcyjne(Minusy) a Google VR

Witam tak jak w temacie , mam zamiar zacząć korzystać z VR z telefonem o ile będzie to możliwe ,i chciałem was poprosić o doborze telefonu do 600 zł i googli VR jakiś do telefonu max 300 zł , wadę jaką mam tą prawe oko -4,5 dioptri i lewe oko -4,75 dioptri i nosze okulary korekcyjne minusy , zaznaczam że miałem już soczewki kiedyś zakładane 3 razy ale za każdym razem było zapalenie spojówek więc nie bardzo wchodzi , a i mam pytanie czy w tych googlach mozna zwiekszyc ostrosc tak aby mogl bez okularow a jesli juz to w okularach jesli cos bedzie cos mi dobierzcie , Z góry bede wdzieczny za odpowiedzi , przepraszam jesli byl taki temat 1 raz tu jestem

Odświeżam , ktoś pomoże ?

Poczekaj może na Dream od Google. Budżet na gogle spoko, ale na telefon 600 to średnio, może standardowy RedMi 2 Note w tej cenie i DreamZy 2.0, bo może wciśniesz w nie okulary. Wadę masz na tyle dużą, że może być problem znaleźć gogle z takim zakresem regulacji.

Ok a możesz mi powiedzieć czy w te dreamzy zmieszczą się okulary skoro mają 13,5 cm bo mierzyłem na szerokość , a i pytanie czy nawet jakby weszly wrazenia byloby te same co bez okularów ? i czy soczewki wchodza w gre bo moze jednak sie zdecyduje ?



[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 8 sekundach:[/size]

Jak nie to poczekam na te dream od google najwyżej , a co sadzisz o fiit vr ?

O fitach ludzie chyba pisali na forum, jutro może zmierzę czy wejdzie 13.5, ale na dniach wychodzą DreamZy 2.0, które z zapewnień mają mieć możliwość noszenia okularów