Zgłoszenie na stanowisko moderatora discorda

Witam, jestem Filip i chciałbym zgłosić się na moderatora serwera discord. Mam już doświadczenie w zarządzaniu takim serwerem, ponieważ moderuje już inne serwery, a jeden nawet posiadam. Na discordzie przesiaduje od 14-3 w nocy także jestem dostępny ponad 12h dziennie (z wyjątkiem niedziel, bo wtedy odpoczywam). Nick na discordzie: Fuilares

Myślę, że spoko i dostaniesz to stanowisko jak tylko ruszy Discord albo trochę przed :wink:



Wstępnie można powiedzieć, że accept, ale wstrzymujemy się do oficjalnych wyników :slight_smile:

[size=250]ACCEPTED[/size]

:smiley:



jak będziemy kończyli nabór na pozostałe stanowiska (prawdopodobnie ten weekend) to skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów :wink:



(ale rangę na serwerze już masz i możesz co nie co działać :wink: )

Siema jestem właścicielem jednego rozwijającego się serwera
discord myślę, że nadajesz się na moda lub nawet head admina.

Siema, jestem Artur i chciał bym być moderatorem discorda. Na discordzie potrafie siedzieć od 6 rano do 2 w nocy Potrafie twożyć serwery mam doświadczenie na discordzie Nick na discordzie to 𝓜𝓻.𝓖𝓪𝓭𝔃𝓮𝓽
@system @Remlas

Witam jestem Mateusz, chciałbym zostać moderatorem Discorda. Jestem właścicielem paru serwerów, robie boty na Discord, robie profesjonalne serwery, mam doświadczenie, dziennie siedzę po 6h. Mój nick: MatixD#3199