[SPRZEDAM] Galaxy S5 LDU

Mam do sprzedania samsunga galaxy s5 w wersji live demo unit (nie można z niego dzwonić). Telefon ma wgrany customowy rom, aby pozbyć się przeszkadzajek związanych z “wystawowym” romem. Jak to z customami bywa, system czasami potrafi się wysypać (np. podczas uruchamiania theteringu po usb 3.0).



Mój sposób na podłączenie pod thetering:

  1. Wyłączyć telefon
  2. Wyjąć i włożyć baterię
  3. Uruchomić telefon
  4. Włączyć thetering



    Wtedy zawsze działa. Czemu przy drugim odpaleniu theteringu się blokuje - nie mam pojęcia.

    Telefon ma sprawne gniazdo USB 3.0, a na aparacie ma jeszcze folię ochronną (chociaż za jej autentyczność nie mogę ręczyć - w końcu był na wystawie).



    Co do przepaleń - na dole ekranu widać lekkie przebarwienia na białym tle, jednak są one na tyle małe, że nie przeszkadzają w rozgrywce vr (grałem w superhota gdzie roi się od białego koloru i nie dostrzegłem problemów).



    Czemu sprzedaję?

    Nie mam czasu na zabawę mobile vr. Zanim ustawię wszystko łącznie z wiimotami to schodzi tyle czasu, że zazwyczaj odechciewa mi się grać w ogóle xd



    Cena: 300zł + przesyłka



    Preferowana przesyłka: paczkomat albo odbiór własny we Wrocławiu ;]

Proszę o informację, czy oferta jest aktualna. W przypadku braku odpowiedzi zamykam i przenoszę temat do archiwum w ciągu 7 dni.