Aplikacja QuackTest

Cześć, to znowu ja, znowu w tym dziale, szkoda, że tylko ja się tutaj udzielam, no ale jeszcze poczekajmy na rozwój forum. Chodzi o to, że robię aplikację na Androida bezpośrednio dla nowicjuszy w VR. Będzie to test telefonu czy będzie gotowy na VR, test żyroskopu, określenie liczby PPI, ich ilość czy jest odpowiednia. Być może aplikacja będzie aktualizowana o nowe rzeczy. Narazie nie będę wypuszczał żadnej wersji, ale jest to kwestia 2/3 tygodni. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :slight_smile:



Podaj wymiary to zrobię Ci Quack ikonę :slight_smile: i do google play może dodasz wtedy?

Aby udostępnić aplikację w Google Play trzeba wpłacić $25.00 więc troszkę słabo, narazie jest to wczesna wersja. Wymiary ikon to:



[i]

36x36



48x48



64x64



72x72



96x96



144x144



192x192

[/i]



Trzeba wykonać wszystkie 6 :slight_smile:

To teraz zbiórka na apke ^^



Wysłane z Xiaomi HoloPad Note wprost z Europejskiej Stacji Między Orbitalnej

Narazie trzeba doprowadzić ją do stanu używalności.

http://m.imgur.com/a/xZElm



Mała aktualizacja: Te literówki do poprawienia, UI będzie całe zmienione. Jakieś sugestie?

Na wstępie : zajebiste

To się raczej nie pali, ale mógłbyś spróbować zrobić coś w stylu raportu, tzn : jak rozdzielczość jest HD to daje na żółto i pisze, że to jest minimum, jak full HD daje zielone i pisze ok, jak powyżej daje jakiś fioletowy i pisze że super, poniżej HD na czerwono, podobne testy przy zyroskopie i ppi



I przydałyby się linki do forum i portalu (przez kliknięcie grafiki? Lookey by taką załatwił :p) oraz przy poradnikach przycisk “otwórz w przeglądarce”.



Ogólnie propsuje, z początku zakładania tego portalu potrzebowaliśmy takiej aplikacji.

Ok, narazie ekran z roździelczością jest poglądowy i prezentuje funkcje. Aplikacja będzie przebudowana. Na początku pojawi się splashscreen, jakieś kozackie menu…

Mała aktualizacja, piszcie zastrzeżenia, ten tekst z Jackiem do wyśrodkowania, zdjęcia: i.imgur.com/a/xkOY9

I jak idzie, odsunięte w kąt ze względu na inne prace? :stuck_out_tongue: