Samsung Galaxy S8

Order złotej łopaty dla mnie :wink: Sam nie wiem jak udało mi się dostać Galaxy S8. I teraz pytanie: Gear VR (i które) czy może są lepsze gogle?



[color=green]//Wydzielam do osobnego wątku.

//Remals

wybierz GearVR R-324 za 430zł możesz dostać

@focus, i jak kupiles te gogle? jak sie sprawdzaja? ja mam s8 + dreamzy vr 2.0 i srednio oceniam. moze przez to, ze wczesniej u znajomego gralem na psvr i mialem za duze oczekiwania. warto przerzucic sie na te gearvry? bo jak chcialem cos obejrzec na tym setupie co mam to pixeloza, chyba ze cos zle robie. @men2 jak twoje odczucia?

@takumifujiwara Ostatecznie zdecydowałem się na BoboVR Z4. Jest ok, ale nie jest jakoś powalająco. Przy najbliższej okazji mam zamiar kupić GearVR. Co do pikselozy - masz ustawiony wyświetlacz pod 1440p i skonfigurowane gogle z kodem QR?

Pamiętaj aby oglądać filmy w rozdzielczości minimum 4K, wtedy nie ma pixelozy.

@Focus tak caly czas korzystam z rozdzielczosci wyswietlacza ustawionej na 2960x1440

@Men2 jak ogladam filmiki na yt to nie moge ustawic wiekszej niz rozdzialka wyswietlacza czyli 1440p, chyba ze miales na mysli zrootowanie telefonu i wymuszenie/imitacja rozdzielczosci 4k, sprecyzuj co miales na mysli

Miał na myśli filmy nagrane w 4k, ale prawdziwym 4k czyli z porządnych kamer lub animacje. To że będą odtwarzane w niższej rozdzielczości i tak daje widoczną różnice. Wtedy tym co widzisz nie będzie niska jakość filmu, tylko jakość wyświetlacza I wtedy faktycznie dopiero można zarzucić coś telefonowi.

tak tez myslalem i tak tez robie, ale od siebie dodam (moze tylko mi sie wydaje), ze widze roznice jezeli pobralem kilka filmow o wiekszej rozdzielczosci i wtedy wyswietlany byl tylko w tej rozdzielczosc (mowa o rozdzialce oculusa czyli 4k) niz gdy odpalam film nakrecony w 4k/8k przy ustawieniu max. rozdzialki wyswietlacza czyli 1440p



[size=85][color=green]Dodano po 2 minutach 17 sekundach:[/size]

@remlas

Mając telefon Samsunga S[x] nawet bym się nie zastanawiał nad zakupem Gear VR.

Zdecydowanie polecam.

Oculus nie ma 4k… Prawdę rzecz biorąc to ma mniejszą rozdzielczość niż S8 :stuck_out_tongue:



Tu fakt, mając S8 najlepiej iść w Gear vr, głównie ze względu na kontroler i ilość dostępnych apek.