Samsung Galaxy J5 2017

Witajcie,

za niedługo zamierzam kupić Samsung Galaxy J5 2017 i chciałbym do tego telefonu kupić gogle VR, ale nie mogę się zdecydować jakie. Proszę o napisanie jakie gogle polecacie.(Budżet do 150zł).

Szczerze? Żadne, bo przy tym ekranie VR nie będzie zbyt komfortowe.

Chciałbym chociaż spróbować, nawet w tak słabej jakości.

ok, jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, to pójdź po taniości:

Cardboard 2.0, weebo 3D 3.0. (tylko z drugiej ręki, absolutnie nie od producenta!), może jakieś Dreamz 1.0/2.0 standard. Możesz też spojrzeć w podobnej cenie za boboVR Z4 (Z5 raczej bez sensu większego) albo Fiit VR

Witam wszystkich.

Miałem okazję skorzystać z gogli vr oculus, w sumie przez krótką chwilę ,ale przyznam że spodobało mi się to jak i moim dzieciakom. Z tego co czytam mam słaby tel- Samsung J5 z 17r. i Meizu M6 ale w niedługim czasie zamierzam zakup Samsung galaxy S7 choć nie wiem czy zakup będzie zrealizowany. Na OLX gogle vr oculus można dostać za około 150zł co dla mnie jest akceptowalne i tu pytanie…Czy na tych goglach z OLX można jakoś funkcjonować z wymienionymi fonami? Doradźcie proszę co warto zakupić żeby miało to jakiś sens? Będąc w markecie były jakieś tanie gogle i na filmiku z Youtube była porażka na samsungu j5. Czy jeśli S7 już bym posiadał to ,który z Oculus warto zakupić?