Samsung Galaxy Note 4

Witam wszystkich , jestem totalnie nowy i kompletnie zielony w vr. Chcialbym aby ktos doswiadczony podpowiedzial mi ktore z gogli sa najlepsze. Posiadam Galaxy Note 4 , i chcialbym kupic cos taniego do gier na PC. Miejsce zakupu to amazon.usa wiec odpadaja polskie wynalazki. Kierujac sie opinia klientow amazona poszukalem kilka najlepiej ocenianych modeli:

canbor vr,

victony vr,

magicoo vr,

sytros vr,

infina vr,

creazydog creazy vr

sneba vr,

beusoft vr,

hooToo vr,

Jezeli ktos moze mi doradzic w tym co wybrac bylbym wdzieczny

Gdyby nie budżet to dreamz http://dreamzvr.com wysyłają do Stanów :confused:

większość z tych gogli to syf, dla ciebie najlepsze będą BoboVR z4 w wersji bez słuchawek

Juz probowalem sobie Baribala z Polski sciagnac i po tym jak nazakladalem sie kont, i spedzilem sporo czasu na konfiguracji portfela wystapily problemy z forma platnosci. Gdyby dreamz byly dostepne na amazon to pewnie bym je kupil tylko dla tego ze sa z Polski. Zastanawia mnie tez co w nich jest tak cenne ze kosztuja 300zl? To chyba plastik i 2 soczewki? No ale jako laik nie jestem w stanie tego ocenic. Nie chce wydawac sporo kasy na kolejna zabawke ktora bedzie zagracac pokoj jezeli nie bede jej uzywac. Jednak zazwyczaj staram sie kupowac raz a dobrze i czesto wydaje wiecej zeby miec lepsza jakosc. Oczywiscie kiedy wiem za co place, a tu nie wiem. Wygoda zakupu jest dla mnie bardzo wazna wiec chyba BoboVR z4 mini (bo tak nazywa sie wersja bez sluchawek.