Samsung Galaxy Note 4

Dyskusja na temat modeli telefonów nadających sie do VR lub nie. Zastanawiasz się co kupic? Nie wiesz jaki model? Zajrzyj do tego działu.
Awatar użytkownika
ICE1979
Użytkownik
1
Punkty: Locked
    Linux Chrome

Telefon VR Samsung Galaxy Note 4

Post autor: ICE1979 » pt 31 mar 2017, 07:23

Witam wszystkich , jestem totalnie nowy i kompletnie zielony w vr. Chcialbym aby ktos doswiadczony podpowiedzial mi ktore z gogli sa najlepsze. Posiadam Galaxy Note 4 , i chcialbym kupic cos taniego do gier na PC. Miejsce zakupu to amazon.usa wiec odpadaja polskie wynalazki. Kierujac sie opinia klientow amazona poszukalem kilka najlepiej ocenianych modeli:
canbor vr,
victony vr,
magicoo vr,
sytros vr,
infina vr,
creazydog creazy vr
sneba vr,
beusoft vr,
hooToo vr,
Jezeli ktos moze mi doradzic w tym co wybrac bylbym wdzieczny

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
Gogle VR: PiMAX 4k
Gogle Mobile VR: Dreamz 3.0, Gear VR3, itd...
Telefon do VR: Samsung Galaxy S8
    Linux Chrome
Re: Prosba o pomoc w zakupie

Post autor: Remlas » pt 31 mar 2017, 22:37

Gdyby nie budżet to dreamz http://dreamzvr.com wysyłają do Stanów :/
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Awatar użytkownika
Men2
Moderator Globalny
19
Gogle Mobile VR: GearVR, Bobo Z4
Telefon do VR: S8
    Windows 7 Chrome

Post autor: Men2 » pt 31 mar 2017, 23:29

większość z tych gogli to syf, dla ciebie najlepsze będą BoboVR z4 w wersji bez słuchawek
R5 1600 | 1060 6GB

Awatar użytkownika
ICE1979
Użytkownik
1
    Windows 7 Firefox

Post autor: ICE1979 » sob 01 kwie 2017, 17:12

Juz probowalem sobie Baribala z Polski sciagnac i po tym jak nazakladalem sie kont, i spedzilem sporo czasu na konfiguracji portfela wystapily problemy z forma platnosci. Gdyby dreamz byly dostepne na amazon to pewnie bym je kupil tylko dla tego ze sa z Polski. Zastanawia mnie tez co w nich jest tak cenne ze kosztuja 300zl? To chyba plastik i 2 soczewki? No ale jako laik nie jestem w stanie tego ocenic. Nie chce wydawac sporo kasy na kolejna zabawke ktora bedzie zagracac pokoj jezeli nie bede jej uzywac. Jednak zazwyczaj staram sie kupowac raz a dobrze i czesto wydaje wiecej zeby miec lepsza jakosc. Oczywiscie kiedy wiem za co place, a tu nie wiem. Wygoda zakupu jest dla mnie bardzo wazna wiec chyba BoboVR z4 mini (bo tak nazywa sie wersja bez sluchawek.

Przeniesiono z Gogle VR do Dyskusje ogólne dnia ndz 30 kwie 2017, 17:15 przez Remlas

Przeniesiono z Dyskusje ogólne do Telefony do VR dnia ndz 31 gru 2017, 00:03 przez Remlas

ODPOWIEDZ