Kruger&Matz Live 3+

Dyskusja na temat modeli telefonów nadających sie do VR lub nie. Zastanawiasz się co kupic? Nie wiesz jaki model? Zajrzyj do tego działu.
Awatar użytkownika
dia8el
Użytkownik
5
Punkty: Locked
    Windows 7 Firefox

Re: Kruger&Matz Live 3+

Post autor: dia8el » wt 26 kwie 2016, 09:50

Przykro mi, że Ci nie poszło z tym telefonem i dziękuje za testy i informacje...

Wygląda na to, że ten telefon to chu**oza, a taki merketing to czyste skur****two.
:(

Awatar użytkownika
juzek
Użytkownik
8
Gogle Mobile VR: Weebo 3D 2.0
    Windows 8.1 Firefox

Post autor: juzek » wt 26 kwie 2016, 11:27

Ten telefon to nie jest chu**oza, po prostu nie nadaje się do VR. Jakbym go kupił tylko jako telefon to bym był zadowolony.

A jeśli chodzi to marketing to każdy marketing jest skur****twem.

Napisałem do Krugera, że domagam się, aby poprawili opis na stronie. Gdyby opis nie wprowadzał w błąd to by było wszystko ok.

btw. dobrze by też było w pierwszym poście tego tematu umieścić sprostowanie, nie każdy czyta do końca

Awatar użytkownika
Fuilares
Użytkownik
12
Gogle Mobile VR: Bobovr Z4 mini
Telefon do VR: ZTE Axon 7
    Windows 10 Chrome

Post autor: Fuilares » wt 26 kwie 2016, 18:50

Według mnie telefon nadal nadaje się do vr, bo wiele telefonów ma tylko usb 2.0 a są polecane. Ba, nawet Jacek z tego co pamiętam miał Zenfona 2, a on ma tylko 2.0. Co nie zmienia faktu że marketing krugera jest zły

Awatar użytkownika
juzek
Użytkownik
8
Gogle Mobile VR: Weebo 3D 2.0
    Windows 8.1 Firefox

Post autor: juzek » pn 09 maja 2016, 11:57

Pisałem do Krugera, że mają 14 dni na poprawienie opisu na stronie.

Dziś jest 14 dzień, a na ich stronie http://www.krugermatz.com/pl/p/LIVE-3-/2276

Ciągle jest mowa o 10 Gb/s

Jeśli mnie olali i nie poprawią dziś tego, to robić coś? UOKiK itp? Czy dać im spokój? (Ja już mam inny telefon, x-kom zwrócił mi szybko i bezproblemowo pieniądze). A chciałem tylko, żeby Kruger poprawił opis na stronie, żeby nie wprowadzał ludzi w błąd i to wszystko. Coś takiego mogliby przecież zrobić od ręki.

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
Gogle VR: PiMAX 4k
Gogle Mobile VR: Dreamz 3.0, Gear VR3, itd...
Telefon do VR: Samsung Galaxy S8
    Linux Chrome

Post autor: Remlas » pn 09 maja 2016, 14:10

Sądzę, że zanim jakiś UOKiK to znajdź jakiegoś innego usera, który ma podobne transfery, bo jeszcze Ci wykażą, że wina twojego sprzętu (choć my już wiemy, że procesor w telefonie nie obsługuje usb 3.0)
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

ODPOWIEDZ