Samsung A5 2017.

Chyba jeszcze tego telefonu tu nie było…

Opłaca się na Vr?

Jak tak to jakie gogle najlepsze?

prosze o pomooc



Znalazlem ostatnie takie zdjecie na jakies stronie czy to prawda? :o

Zdjęcie w załączniku

Forum przeglądał? Filmik o telefonach do VR na kanale VR Polska widział?



No ale na szybko:

-minimum FHD i 5,2" - na styk, jak w mordę strzelił,

-żyroskop, akcelerometr i magnetometr - są,

-Android taki od 5.0 w górę - jest,

-jakieś względne bebechy - jest ok,

-minimum 2GB RAM-u - jest.



W teorii jest dobrze, w praktyce sam to zweryfikujesz.



Tylko na filmie było coś o większych odstępach między pikselami przy AMOLED-ach, nawet w rozdzielczości FHD, ale o tym (i o polecane goglach) niech ktoś inny się wypowie. Ja nie miałem smartfona z AMOLED-em i raczej nie będę miał (nie przepadam za tymi ekranami), więc w tej kwestii akurat nie pomogę.



Dobra, nieważne, znalazłem tę stronę. Taki trochę dziwny ten ranking mi się wydaje.

Chyba kojarzę tę stronę. Jakiś czas temu w TOP widniał tam iPhone 5… Teraz to wygląda trochę lepiej, ale wykluczyłbym tego Huaweia ze względu na problemy jakie z nim występują (patrz forum).

Czy przypadkiem A5 2017 nie dostał już obsługi GearVR?


No właśnie tez o to miałem się zapytać.
Ktoś ma więcej informacji do do obsługi GearVR przez A5 2017?

Cześć!



Jestem posiadaczem tego telefonu i od kilku dni okularów VR.

W ciągu 2,3 dni powinna do mnie trafić przejściówka USB typ C do moich okularów Samsung VR Gear SM-R323

w tym momencie będę w stanie wypowiedzieć się na temat możliwości takiego zestawu i funkcjonalności.



Na chwilę obecną powiem tylko że chyba z tymi pikselami macie koledzy rację.

Bo telefon włożony w uchwyty okularów generuje obraz na którym widać strukturę ekranu.

Przy zabawie która trwała 10-15min to trochę przeszkadzało.

Ale przy filmie 1,5h nie.

Nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się że inny wyświetlacz mógłby sobie lepiej poradzić.

Ale postaram się napisać więcej gdy otrzymam przejściówkę/złącze USB i będę mógł podziałać coś więcej.



Pozdrawiam :slight_smile:

Przecież ten telefon nie obsługuje gogli od Samsunga Vr Gear…

Znalazłem na forum (jakieś angielskojęzyczne) że użytkownik tego telefonu i tych gogli potwierdził że ta para u niego działa.



Złącze GH98-40350A przyjdzie na dniach i się okaże. Oczywiście mam nadzieję że będę pozytywnie zaskoczony.

Miłego dnia wszystkim!

Też kiedyś słyszałem, że właśnie któryś z średniej półki telefon oficjalnie dostał obsługę Gear vr. Jak co to zawsze można zrobić roota i odpalić :stuck_out_tongue:

To czekamy :wink: Kurde szkoda, że już zamówiłem bobovr z4…

Jak dojdą przed świętami to być może łatwo znajdziesz chętnego na kupno :stuck_out_tongue:

Cześć,



Przejściówka przyszła wczoraj

i tak na szybko:

telefon w goglach działa

touchpad w goglach działa

przyciski home i enter działają

przyciski góra/dół - nie wiem, nie miałem na czym sprawdzić



kod QR - od do samsunga S7



nie napiszę więcej bo jest po imprezie firmowej i…

działa Ci na tym telefonie Oculus store?

Ahaaa. bardzo ciekawe, jakiś cud :stuck_out_tongue:

czekam na więcej informacji!

A nie mówiłem! :smiley:

Dobrze kojarzyłem, że Samsung dał wsparcie dla któregoś modelu z średniej półki :smiley:

I czemu mi nikt wcześniej tego nie powiedział ;c

to teraz powiedźcie czym rózni się Samsung Gear od Bobo Vr z4?

I czy w Samsung Gear będę miał więcej mozłiwosci w 360?

Gear vr daje ci dostęp do czujników w goglach, czyli do aplikacji robionych tylko pod gear vr. To trochę jak z PlayStation i pc

W dniu dzisiejszym:

Minecraft

WarTunder - samolot oczywiście

i

Johnny Mnemonic z 95tego z Keanu Reevesem - najlepsza scena gdy ten macha rękami mając gogle na głowie :smiley:



@ TrinusVR

nie kumam :smiley: i jak się spisują te okulary w Samsungu Gr? Możesz coś więcej powiedzieć?

Witam, chciałbym spróbować technologię 3d, posiadam Samsunga Galaxy a5 2017, nie ma szału ale chyba na początek wystarczy. Na gogle mogę wydać około 200zl tylko nie wiem czy jest sens z takim telefonem. I tu proszę was o pomoc co kupić żeby miało to ręce i nogi z moim telefonem?



//łączę do istniejącego tematu

//Remlas