Euro Truck Simulator 2 obraz w vr i monitor

Witam przychodzę do was z nietypowym problemem a mianowicie.

Jak odpalić grę zarówno na goglach i na monitorze komputera tylko cały mankament polega na tym że w monitorze chce mieć pełny obraz nie podzielony na prawe i lewe oko a na okularach już tak. Czy ktoś rozwiązał ten problem widziałem pełno filmów reklamujących vr na ets2. Tylko żadnego rozwiązania tego problemu jestem nowy w temacie vr tak że proszę o wyrozumiałość.



Ps. posiadam samsung s8+ okulary Gear Vr Oculus model SM-R325

Dziękuję za odpowiedzi

Do czego Ci taki obraz, skoro i tak patrzysz w gogle?



ETS2 nie ma takiej możliwości. Jedyne co możesz zrobić, to w steamvr odpalić sobie headset mirror i wybrać, by pokazywało obraz tylko z lewego lub prawego oka.



Popraw nazwę tematu, problemem jest wszystko, a tutaj masz ewidentnie określone, że chodzi o podgląd na komputerze… I napisz poprawnie nazwę gry.

Chciałbym nagrać swoją serię na Youtube z tej gry. Widziałem jak ludzie nagrywarką grę grając na vr i mają obraz nagrany z gry nie podzielony. Dlatego chciałem się dowiedzieć jak oni to zrobili.

Jest możliwość zmienić to przez pliki konfiguracyjne, ale nie pamiętam gdzie. Najprostszym i chyba najstabiliejszym sposobem będzie headset mirror steamvr.

Dziękuję już wiem gdzie i co szukać



[size=85][color=green]Dodano po 16 godzinach 14 minutach 1 sekundzie:[/size]

Ok okazało się to proste że niż myślałem dla podpowiedzi nie trzeba kombinować z plikami. Pozdrawiam



[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 17 sekundach:[/size]

Proszę zamknąć temat