Czym ściągnąć plik 360 z YT w 4k

Cześć. Jestem nowy, mam nadzieję, że nie łamię regulaminu.

Pilnie potrzebuję ściągnąć z YouTube filmik w wysokiej rozdzielczości, by prezentować go przez gogle VR (cała akcja ma charakter edukacyjny, niekomercyjny).

W miejscu prezentowania mogą być problemy z netem, dlatego chcę mieć ten film lokalnie na telefonie.

Telefon specjalnie na tę akcję: Xiaomi Redmi 5 Plus, rozdzielczość 2160 x 1440



Czy ktoś zna dobry program/sposób, aby ściągnąć film z YouTube w rozdzielczości 2k lub 4k, najlepiej w formacie mp4?



Najpopularniejszy program 4kdownolader odpada, ściąga film w taki sposób, że na ekranie są trzy ekrany - perspektywa patrzenia w przód, w bok i w tył, nie znalazłem programu, który by do poprawnie obsługiwał.



Metody ściągania filmików przez strony internetowe oferują zbyt małą rozdzielczość.



Najciekawszy i na razie najlepszy jest serwis www.clipconverter.cc , jednak w wysokiej rozdzielczości potrafi ściągnąć tylko do formatu .webm (zupełnie mi nieznany) oraz .mkv - co znów pogarsza jakość obrazu, a większość playerów vr nie daje sobie z nimi rady.

Sprawdzałeś, czy w MKV jest gorsza jakość odpalając oba pliki? Sprawdzałeś mkv w różnych playerach? Plik niekoniecznie musi być skompresowany po pobraniu w mkv. Spróbuj pobrać w webm i skonwertować do mp4, może jakość bedzie lepsza.

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej. Dodam, że YT coś chyba celowo namieszał, aby nie było możliwe pobieranie filmów do oglądania offline powyżej 720p. Już od kilku tygodni mamy ten problem.

Spróbuj 5K Player radzi sobie z pobieraniem 8k60fps, domyślnie pobiera w webm ale można to przekonwertować do mp4 za pomocą programu WinX HD Video Converter, mam działający kluczyk z Giveawaya, jak ktoś potrzebuje niech da znać

gdzie mozna znalesc filmy4k 360 do pobrania procz yt?

4K filmiki znajdziesz jeszcze na vimeo.com np. a jeżeli chodzi o pobieranie z youtube w 4K to udało mi się znaleźć konwerter online tutaj https://mp3skull-tube.net pozdrawiam

niestety, ale po pobraniu “the blue” w najwyższej rozdziałce przez podany przez Ciebie serwis obraz ma ten sam “błąd” co przy pobieraniu przez 4k video downloader :slight_smile:



P.S. nie radzę wchodzić na stronę bez adblocka

A to przepraszam nie wiedziałem tego :slight_smile: ja wchodze bez adblocka, reklamy są takie same jak kiedyś na filmy.to ważne żeby w nic nie klikać jak się otwierają :smiley: szukałem dzisiaj jeszcze czegoś alternatywnego do 4K ale powiem szczerze że bardzo ciężko, pozdrawiam.

Witam, udało się komuś znaleźć jakąś możliwość pobierania filmów z youtube w rozdzielczości 1080p lub większej? Sprawdziałem wszystkie tu wymieniane i kilka innych i dalej nic.

Sprawdzałeś jdownloader?

http://jdownloader.org/download/index

Mamy przygotowaną w redakcji specjalną apkę, soon wrzucimy