VR BOX 2.0 / HUAWEI P8 / PROJECT CARS / TRINUS VR 2.0.7 + OPENTRACK 2.3 - PROBLEM Z SENSORAMI

Programy do wspierania Wirtualnej Rzeczywistości
Awatar użytkownika
mkf118
Użytkownik
1
Gogle VR: VR BOX 2.0
Telefon: Huawei P8
    Windows 7 Chrome

VR BOX 2.0 / HUAWEI P8 / PROJECT CARS / TRINUS VR 2.0.7 + OPENTRACK 2.3 - PROBLEM Z SENSORAMI

Post autor: mkf118 » wt 30 sie 2016, 18:12

Witam serdecznie
od tygodnia próbuje uruchomić Project Cars wraz z Googlami VR (VR BOX 2.0 i HUAWEI P8)

Otóż problem polega na tym, że za pomocą Trinus VR po podłączeniu telefonu i załaczeniu USB HUB mam obraz z gry, natomiast nie mogę skonfigurować ruchu kamery w grze.

W przypadku kiedy wybiorę Sensor mode na mouse to myszka reaguje na ruch telefonem, a w grze chciałem to zrobić za pomocą programu Open Track.

Poniżej zamieszczam screen z mojej konfiguracji Trinusa i Opentracka:
Obrazek

Wydaje mi się, że wszystko jest ustawione prawidłowo, już próbowałem na przeróżne sposoby ale niestety nie wiem co może być przyczyną. Z góry dziękuje za pomoc.

Nie mogę znaleźć informacji czy muszę ustawiać coś w grze.
Ostatnio zmieniony wt 04 paź 2016, 12:20 przez antimatter, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
Gogle VR: Dreamz 1.0, Weebo, itd...
Telefon: Neo V / S4
    Windows 10 Spartan
Re: VR BOX 2.0 / HUAWEI P8 / PROJECT CARS / TRINUS VR 2.0.7 + OPENTRACK 2.3 - PROBLEM Z SENSORAMI

Post autor: Remlas » śr 31 sie 2016, 21:47

ośmiorniczka Ci się wogle nie rusza po włączeniu wszystkiego ? masz firewalla ?
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Przeniesiono z Szybka Pomoc do Programy i Skrypty dnia wt 04 paź 2016, 12:20 przez antimatter

ODPOWIEDZ