Pisanie skryptów Wii Remote

Witam,



Czy któryś z forumowiczów,mógłby podzielić się własną wiedzą, lub zna strone na temat pisania skryptów pod wii remote?

Chciałbym poznać jakieś podstawy języka,który używany jest do pisania własnych skryptów pod ww. kontroler ruchu, dla różnego rodzaju gier.



Z góry dzięki

Pytaj się na innych forach bo to forum jest do promowania marki a nie formowania przecież to jest parodia co tu się dzieje , weź poczytaj , tam skrypty można pisać w różnych programach , są też gotowe dolphin 5.0 , bez skryptu uciągnie wiimoty . wpisz w google np glowpie scripts , jest pełno darmowych , i ogólnie ludzie sobie pomagają a nie spuszczaj ą nad polską marką , która nie jest tyle jest tyle warta , niedługo to te polskie gogle ktoś naopisze że astronauci zabierają bo p[potrzebne są

Przepraszam Andrzeju, o jakiej marce mówisz? VRPolska.eu od początku istnienia nie jest powiązana z jakąkolwiek firmą!

//offtop, wybacz Serweryn



[size=85][color=green]Dodano po 3 minutach 29 sekundach:[/size]

Jedyna marka jaką widzę to Twoja, którą ciągle przepychasz. 70% Twoich obecnych postów to bezpośrednie lub pośrednie odnoszenie się do pewnego sklepu.



<LINK_TEXT text=“search.php?author_id=611&sr=posts”>http://forum.vrpolska.eu/search.php?author_id=611&sr=posts</LINK_TEXT>

Nic trudno trzeba sobie radzić. Co do mojego posta to:prawdę napisałem a kolegę za co przepraszasz, że nikt oprócz mnie nie raczył mu dać odpowiedzi?

By tydzień z tym pytaniem wisiał i pewnie nie dostał odpowiedzi żądnej, więc go przekierowałem na inne fora, tam się dowie czegoś. A że subiektywne odczucie miałem jak wszedłem że tu rewolucje październikowa na forum w każdym poście i każdym teście macie w postaci czerwonych gogli , nie mogło uciec mojej uwadze . Mi tak się wydaje, że chyba zaraz po słowie gogle gdyby sprawdzić następne częstotliwością by było Dreamz Vr. Normalną rzeczą jest ,że za udzielenie odpowiedzi jako jedyna osobodoba,kolega nie jest ma ,mnie zły ani zdegustowany , może nawet na oczy przejrzał (prywatne spostrzeżenia nie trzeba się nimi przejmować). Co innego ekipa , ale spodziewałem się linczu i to nawet ze strony, zwykłych użytkowników , którzy już nawet tą czerwoną propagandę chwycili. Chyba upiekło mi się bo załoga wyluzowana a tu nikt nie zaglądał, więc gułagu nie było , linczu też.

Od czasu so czasu jak ktoś prawdę napiszę nie zaszkodzi a pomoże. Bym przeprosił no ale nie będę przepraszał za urażenie gogli. Pozdrawiam