Wiedźmin 3 i Dead Space 3 na Trinus VR

Hej! Dopiero rozpoczynam moją zabawę z VR, poza aplikacjami na telefon posiadając dostęp do pełnej wersji programu Trinus VR chciałem zagrać w gry Witcher 3 i Dead Space 3, szukałem informacji jak najlepiej ustawić te gry pod VR ale po włączeniu obraz w Wiedźminie jest na tyle nie wyraźny że nie jestem w stanie odczytać napisów bo rozmywa mi się na nich ostrość, więc nie wiem jakie zadania wykonywać, co do DS3 obraz wygląda lepiej ale przy jednej i drugiej grze mam wrażenie gry na sali kinowej a nie w VR jak przy aplikacjach ze sklepu play. Jakieś rady dla początkującego fascynata? Myślę że posiadam odpowiedni sprzęt do tej zabawy, dodatkowo odpalam gry w oknie ze zmniejszoną rozdziałką. Jest ktoś mi w stanie pomóc? (gram po kablu USB 2.0 przy pomocy klawiatury i myszy) :wink:

Z góry dzięki za każdą pomoc!

Jeśli masz ustawioną jakość i rozdzielczość w trinusie na maksa to wtedy to kwestia telefonu - a dokładniej rozdzielczości FullHD. Sprawdź na aplikacjach cardboard czy również tam masz problem z czytaniem tekstu (o podobnym rozmiarze )

Nie w grach nie z PC tylko z cardborda ten problem nie wystepuje moze chodzi o ustawienia trinusa, mam honora 7, telefon jest idealny pod VR na pewnl nie on jest problemem, zauwazylem że to jak gogle leżą na głowie tez na duży wpływ