Trinus VR w wersji PRO

Witam, czy zapłacenie 30zł za tą aplikacje przynosi jakieś korzyści? Mniejsze opóźnienie, dodatkowe opcje? Warto? Właśnie testuję wersję LITE, co prawda spełnia moje wymagania, ale czy może być jeszcze lepiej? Korzystał ktoś z tej aplikacji? Jak wrażenia? Pozdrawiam.

Wersję lite masz na 5 dni. Później nie pograsz [emoji6]

Używam ją już miesiąc, jestem piratem? :smiley:

Nie wiem jak to robisz ale gratki [emoji2]

Wersja lite powinna się wyłączać po kilku minutach.

No w pełnej wspierasz autora, ale wiadomo :wink:

Rozumiem, w sumie gościu zrobił świetną robotę patrząc pod kątem programowania (ogarniam w Android Studio więc wiem jak on się mógł napracować) chyba będę zmuszony zakupić full wersje.



Jest w opisie - po 15 minutach przerywa i to jest prawda. Wypada kupić albo zrobić bardzo podobną rzecz samemu przy użyciu dwóch apek :wink:



Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka

Najlepiej kupię, po co kombinować choć przy Trinusie kominowanie jest nieuniknone… :smiley:

Ja kupiłem bo jak napisali poprzednicy rozłącza po 15 minutach i jak grasz jest to uciążliwe.

Granie powyżej 15 minut nie jest uciążliwe? Oczy nie bolą, nie mam choroby lokomocyjnej, ale nie będzie mnie bolała głowa, mam nadzieję, że w prawdziwym świecie grafika się też nie zmieni? :smiley: (wiesz, chodzi o to czy mogą być jakieś wady wzroku, chodzi mi o bezpieczeństwo)

Grałem ponad 2h i nic :slight_smile: Ściągnąłem gogle i normalnie widziałem. Warto pamiętać aby skorzystać z opcji ADJUST LENS i dla pewności ustawić rozmieszczenie soczewek tak aby obrazy z prawego i lewego oka się ładnie nakładały :slight_smile: Mi nic nie jest ani mojemu kumplowi też nie było po dłuższym używaniu.

Dzięki, będę ustawiał, miałem okazję korzystać z normalnych kartonowych gogli, ale czekam na kolejne Weebo :smiley: