[ROZWIĄZANY] [TrinusVR] head tracking w project cars

Witam !

Mam problem z ustawieniem head trackingu w project cars używając trinusa. Próbowałem wielu opcji ale nic nie działa.

Najpierw włącz Trinusa (i miej uruchomione połączenie z telefonem byś widział pulpit na telefonie)

W trinusie spróbuj z Mouse Emulation albo z FreeTrack

Dopiero po tym włącz grę.



Czy headtracking działa Ci z innymi grami?

Nic to nie dało, 9zresztą robiłem tak też wcześniej) W GTA V działa, generalnie wszystkie gry gdzie normalnie kamerę przesuwamy myszką.

Miałem to samo, powiem co pomogło. Pobierz sobie z neta open track’a i w trinusie dajesz opcję OpenTrack Redirect… wtedy odczyty czyjników w ruchów głowy przekaże do programu open track (musisz tylko port ustawić). Fajne o tyle, że pozostałe opcje masz już w open tracku :wink: Pomogło przy Armie III, pomoże i tutaj :wink:

Jakoś mi to nie idzie, pewnie coś źle ustawiam… Jedyne co działa to fake roll. assetto corsa ma takie same objawy.

Z tego co pamiętam, to sensor port to video port +1, czyli 5556

A zamiast na wyjście dać UDP daj FreeTrack

Jest postęp bo gra odczytuje sensory za co bardzo dziękuję, jednak wszystko lata jak oszalałe, walczyłem już trochę ustawieniami ale jako, że jestem całkiem zielony to chyba bez pomocy się nie obejdzie.





Edit: 3 sec więcej zabawy po napisaniu posta i wszystko działa po ustawieniu na free truck w TR i zmianie portu na 5556 ( opentruck wyłączony)

Dziękuję za pomoc

W takim razie problem rozwiązany, zamykam temat. W razie potrzeby ponownego otwarcia proszę o kontakt z moderatorami.