[Bluesoleil] Wieczne uruchamianie się Bluetooth.

Witam !

Od dłuższego czasu staram się odwzorować pracę JackQuack-a i zrobić własne skrypty pod VR. Z pomocą Wikta na początku pracowaliśmy nad opcją PS Mova i Navigatora. Jednak się nie udało. Więc przeszliśmy na WII (No przynajmniej ja bo ostatnio urwał mi się z Wiktem kontakt :expressionless: ). Postanowiłem nie czekać i sam coś “skleić”. No jednak pojawił się problem. Bluesoleil nie wiedzieć czemu nie chce się włączyć. Kiedy przyciskam opcję “uruchom bluetooth” pojawia się napis i po chwili znika i nic więcej. Bluetooth działa i jest włączone. Mogę to potwierdzić tym że łączyłem poprzez Bluetooth pady od PS3 z laptopem. Proszę o szybką pomoc ! :cry:



Korzystam z laptopa z wbudowanym Bluetooth.

Dokładny model ASUS K735

Windows 7 Home Premium 64-Bit



Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. :smiley:

PS. Przy innej wersji Bluesoleil (chyba 6.4 i coś tam dalej) po chwili od próby uruchomienia pojawiał się komunikat że nie wykryło urządzenia Bluetooth. :?: :!:

Widzę że na odpowiedź nie mam co liczyć.

Temat do zamknięcia. Spróbuję kupić Bluetooth na USB i sprawdzę czy będzie działać.

I polecam tę metodę wszystkim z wbudowanym bluetooth w laptop którym Bluesoleil odmawia posłuszeństwa.



@Edit

OK. Mam inny komputer i mam trochę inny problem.

Mianowicie Bluesoleil bez problemu wykrywa Bluetooth jako urządzenie USB (Chociaż jest to laptop z wbudowanym bluetoot-em).

Problem polega na tym że nie wykrywa nic (telefon… itp). Mój telefon wykrył WIIMote a program nie.

Dodam że jest to wersja próbna z ogranicznikiem do 2mb przesyłu czy jakoś tak. Ale widziałem że inni nie mieli żadnego problemu z tą wersją.



PS. Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc ! :cry: :cry: