Problem z trinusem

W trinusie nie działa mi połączenie przez USB Włączam tethering i nic pisze że mam włączyć tethering… Gdy łączę się przez wifi to kursor wariuje cały czas się porusza gdy ja nic nie dotykam.





Liczę na szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.



[size=85][color=green]Dodano po 2 minutach 45 sekundach:[/size]

Telefon który używałem to Lenovo K5

Zainstalowałes sterowniki od fona? Wyłączyłes firewalla? Zmieniłeś sensor mode w trinusie na telefonie?

Stery powinny być same, się zainstalowały. Firewalla nie mam. Nie zmieniałem. Po jakimś czasie używania aplikacji kursor chodził normalnie.

no ej jest tu ktoś?

Czy ten telefon ma fizyczny czy emulowany żyroskop? Sprawdź jak zachowuje się Riftcat (będziemy wiedzieli czy wina Trinusa czy telefonu)

Niestety gry w riftcat wywalają mi włączam i wywala czy symulowany czy fizyczny tego nie wiem

Znowu temat porzucony?

Kończą mi się pomysły, inni najwyraźniej ich wogle nie mają.

Z tego co mi się wydaje, to wszystkie Lenovo K* (np 5, 6) mają programowy żyroskop, który tak właśnie się zachowuje. Spróbuj jeszcze dokonać kalibracji po połączeniu Trinusa z PC kręcąc kilka wstęge mobiusa telefonem i zostawiając go na ok. Pół minuty.



W kwestii tetheringu - windows wogle widzi sieć tworzoną przez telefon? Ustawiłeś ją jako domową (a nie publiczną? Wtedy firewall by mógł blokować…)

Spróbuje skonfigurować sieć jeszcze raz zrobie to co kazałeś

W jakiejś aplikacji pisało że żyroskop nazywa się “MPU6050-gyro” i że uncalibrated, Gdy wyłączyłem telefon i włączyłem go na płaskiej powierzchni działało wszystko dobrze (sprawdzę jeszcze po godzinie). W sumię to telefon mogę zmienić (po prostu nie jest jeszcze całkowicie mój) Możesz polecić jakiś telefon, ja upatrzyłem sobie samsunga galaxy s5 i xianomi mi4c

Najważniejsza sprawa - podaj budżet, czy patrzysz na markę oraz czy konieczna jest gwarancja w Polsce

Na markę nie patrzę budżet do 800 zł gwarancja lepiej żeby była