Problem z TrackIRfixer DIRT 3

Witam. Mam pewien problem, w Dirt 3 nie działa obracanie głowy w kokpicie. Pobrałem TrackIRFixer, wsadziłem go do pliku z grą i dalej nei działa. Ktoś wie jak to rozwiązać ? wyskakuje mi w programie “Found dirt3_ (DiRT 3) inconnect/unknown version. Starting runtime fixing” i pod spodem spamuje mi tym "Searching for running TrackIR games…

Pomocy :frowning: ręce opadają

Rozumiem, że dirt 3 to najnowsza wersja (zaktualizowana) ze steama, która była ostatnio za free?

Ja kiedy ostatnio grałem i dane do freetracka przekazywałem z FreePie to nie potrzebowałem żadnych TrackIRFix’ów. Zapewne używasz Trinusa?

Ja z kolei użyłem OpenTrack. Jak chcesz to wieczorem mogę sprawdzić i opisać konfigurację

Tak uzywam trinusa a dirt to to ta wersja co byla darmowa :smiley: byłbym wdzieczny gdybys napisal konfiguracje. Wiek ze w trinusie port ma byc ustawiony na 5556 ale na opentracku to juz nie wiem :confused:

Jeśli dobrze pamiętam to jeden z portów musisz ustawić o jeden większy od drugiego. Jak wrócę do domu czyli za jakieś 3 godziny pewnie napiszę wszystko dokładnie

Ok jest progres. Ustawilem port tu i tu 5556, w kokpicie sie obracam tylko ze nie w ta steone co chce i szaleje to

Hmm rzucę okiem na swoją konfigurację jak będę mógł

jest coraz lepiej :smiley: w trinusie port 5555 w opentracku 5556 tylko teraz pytanie jak wycentrowac obraz bo musze miec głowe skeirowaną d podłogi żeby patrzeć na wprost. Troche sie musze pobawic chyba mappingiem w OT

O właśnie o tą różnicę portów mi chodziło. A jeśli chodzi o to co piszesz z głową w podłogę to wystarczy, że ustawisz głowę tak, żeby kamera w grze patrzyła prosto, wtedy wyłącz tracking w OT, ustaw głowę na wprost i włącz tracking i powinno działać

działa :smiley: dziekuje wszystkim za pomoc

W takim razie [color=green] temat zamykam :wink: