[TRINUS VR] Problem z małym rozdzielonym obrazem

Witam,

Zainstalowałem trinusa na kompie i telefonie. Poustawiałem według poradnika jednak niestety obraz jest rozdzielony bardzo mały. Gdzie to zmienic ?

Poradziłem sobie z tym ale pojawił się taki problem że obraz na telefonie się zacina. Gra stałe 60FPS 1024X768 windowed

Image quality ustawione na ile? Połączenie usb czy WiFi?

Własnie też myślałem że to Image quality i nawet jak zmniejsze na maxa to i tak zacina się mocno obraz. Próbowałem kablem i wi-fi to samo niestety.

Podeślij jak wygląda twoja konfiguracja Trinusa (screeny albo cfg)

Config: http://www13.zippyshare.com/v/hL6O3ZSR/file.html

Nie widzę w Twoim configu niczego podejrzanego. Jedynie ‘‘capture mode’’ spróbuj dać na ‘‘fast’’. Podobno szybciej to działa.



Sprawdzam Twój konfig u siebie. Zmniejsz maksymalną liczbę klatek do 60. Wyświetlacz w Twoim telefonie i tak nie ma większego odświeżania. Przy 90 klatkach chrupało u mnie.



Ale i tak coś jest dziwnego,jak wrzuciłem Twoje ustawienia i pozmieniałem pod siebie to miałem komiks o batmanie. Najciekawsze jest to że po wczytaniu własnych ustawień dalej miałem komiks! Musiałem wyłączyć zupełnie serwer na kompie i apke na telefonie. Po ponownym uruchomiemiu z moimi ustawieniami jest ok.



Zrobiłem kolejny test. Wczytałem jeszcze raz Twoje ustawienia.Zanim włączyłem stream pozmieniałem pod siebie i zmieniłem Head Mount Model z default na custom . Dopiero po tym uruchomiłem stream i jest ok. Nie wiem czy to był problem ale trinus to ciągle beta z błędami więc…





A może ktoś powiedzieć jak rozwiązać problem zbyt małych dzielonych obrazów? Jak ustawiam “custom any” jest OK ale małe to to i w goglach widzę pełno “czarnego” dookoła… Znów jak zmieniam na model gogli na jakiś inny (docelowo najbliższe są 4,7") to w momencie zmiany przez ułamek sekundy jest OK a potem obrazy wchodzą na siebie w centrum… Jakiś pomysł?

Podbijam:

Ktos coś wie w temacie? Jak widac autor tego wątku wpadł i wypadł a nie był łaskawy się podzielic swoim sukcesem…

Masz suwak który nazywa się IDP i nim regulujesz rozstaw ekranów



[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 44 sekundach:[/size]

A custum any zmień na inny zależy ile ma cali telefon