[TrinusVR] Wasze przeciętne FPS

Witajcie, ostatnio bawiłem się trochę Trinusem i zauważyłem, że nie jestem w stanie przebić się ponad 24 fps’y nawet przy bardzo słabych ustawieniach. Zadziwia mnie to, ponieważ podobne osiągi (20 - 22 fps’y) otrzymuję przy full HD, odpalonym vireio perception i praktycznie najwyższej jakości. Zmotywowało mnie to do założenia tematu gdzie moglibyście wypisywać swoje osiągi. Wtedy będę miał konkretny ogląd jak sprawa wygląda z tymi fps’ami. Może taki ogląd pomoże nie tylko mnie :smiley: Warto ustalić też jakiś schemat więc zaproponuję swój:



Gra: Portal 2

Rodzaj połączenia: USB

Rozdzielczość: 1080p (+ vireio perception)

Image Size: Very High

Quality: około 90%

Capture Mode: Default

Avg. fps: 20 (wyświetla się to na telefonie zaraz po zakończeniu streamowania obrazu)

Gra: Skyrim

Rodzaj połączenia: USB 2.0 – kabel podpięty pod port USB 3.0

Rozdzielczość: 1280*1024 (+ vireio perception 2.1.6) Lg G3 +root+ cpu skręcony do 1190 Mhz + CTT mod+ LGMobileDriver_WHQL_Ver_4.0.4

Image Size: Ultra

Quality: około 90% - przy 100% zacinanie obrazu

Capture Mode: Fast

Sensor Jitter Filter - wyłączone

Sensor drift filter - Low

Internet Check -wyłączone

Motion Compens… -wyłączone

Buffering -włączone

Lens Correction -wyłączone

Performance level-Balanced



Avg. fps: 57 (wyświetla się to na telefonie zaraz po zakończeniu streamowania obrazu)

Avg. fps:60 ( dane z vireio perception 3.0.0.1) Max fps 60 zablokowane w Trinus , Max fps na PC 60 zablokowane w afterburner



Na tel. mam najnowszą wersję androida 6.0. Czysta instalacja za pomocą LG Flashtool .

Nie polecam żadnych cudownych custom romów i kernelów,te wynazki dają tylko efekt placebo. Przykładowo na romie cyanogenmod 13 miałem maksymalnie 30 fps. Do tej pory nie wiem dlaczego był taki kiepski efekt.Dużego kopa dało zainstalowanie LGMobileDriver_WHQL_Ver_4.0.4

@up

Dzięki za odpowiedz :slight_smile:

Mógłbyś jeszcze mi powiedzieć jakie masz ustawienia na telefonie (Performence level i czy masz uruchomiony Lens Correction)?