LG G6

Witam.



Jak w temacie.

Jakie polecacie gogle do komórki LG G6 ?



Proszę o radę.

Dzięki i pozdrawiam. :slight_smile:

Baofeng S1, BoboVR Z5

A tego BoboVR Z5, to gdzie najlepiej kupić?

Bo na allegro to go chyba nie ma…

na aliexpress

Witam. To mój pierwszy post na forum. :smiley:

Chiałbym zacząć przygode z wirtualna rzeczywistością.

Jakie gogle polecacie do telefonu lg g6? :?:

Prosiłbym o propozycje w budżecie do około 200 zł.

Tak jak w temacie może ma ktoś ten telefon i da opinię.

Jak jest z ekranem o proporcjach 18:9

Posiadam dreamz 1.0

Tego telefonu nie mam, ale mam S8 z zbliżoną proporcją ekranu. 18,5:9 nic nie przeszkadza, aplikacje ładnie się dostosowują. Jak trzeba to robią się po prostu czarne paski.

Witam ,mam pewien dylemat .Jakie gogle do lg G6 za cenę za około 150 zł ewntualnie trochę więcej ale nie chcę przepłacać .Gdzir takie okulary kupić?Wolałbym coś z polskiej dystrybucji niż z takiego aliexpress.

Dziękuje za pomoc.



[color=red]

//Ostrzeżenie słowne. Jest już temat do tego telefonu, na przyszłość przejrzyj najpierw forum albo użyj funkcji szukaj.

//łączę wątki

//Remlas

bobo z4

Popatrzę

Na ali 6 dyszek, nic tylko brać. Jak chcesz szybciej to wyszukaj na olxie.

hej,

zastanawiam sie nad zakupem LG G6 u jednego z operatorow sieci. Wydaje sie, ze jest to teraz jeden z bardziej oplacalnych telefonow. Myslalem o s7 albo moto Z, ale juz ich nie maja na magazynie:/ Przechodzac do meritum, G6 nie jest daydream ready (brak amoled). Wiem, ze mozna to ominac, ale trzeba zrobic roota, czego ja nie zamierzam robic.

Moje pytanie brzmi, czy to jest jakis wielki bol. Czy headset daydream jest rzeczywiscie wart tego zeby odpuscic sobie G6? Obecnie mam gogle kartonowe da vinci i pewnie za jakis czas bede chcial cos lepszego. Jesli daydream odpada to czy nadal jest sens? Jakie sa obecnie najlepsze headsety oparte o cardboard, bo chyba tylko to pozostanie mi z tym telefonem?



dzieki za odp :wink:

Nie bez powodu ten telefon nie jest daydream ready, niestety niesamowicie smuży przy najmniejszym ruchu głową. Mam ten model i do VR nie polecam. Jako telefon jest świetny, brak amoled jest dla mnie jego zaletą. Nie trzeba się bać, że używając go w nawigacji wypalimy ekran.

1 polubienie