VR OMEGA OGVR3DRC

W opchach filmow 360 YT i nie tylko, mam mozliwosc wybrania typu gogli.

Obecnie mam wybrane domyslne. Aby je zmienic, musze zeskanowac kod.

No to wybieram ta opcje, przymierzam telefon ale nic sie nie dzieje.

Pytanie czy to oznacze ze nie rozpoznaje kodu czy w ogole nie reaguje (brak procesu skanowania)

pytam bo nie widze zadnego przycisku typu “skanuj” itp

wrzucam screen nie samego kodu ale procesu skanowania - czyli to co mam na ekranie w tym momencie:

To nie jest kod QR do gogli



[size=85][color=green]Dodano po 2 minutach 38 sekundach:[/size]

Kod który masz na zdjęciu jest do “obejrzyj niesamowite świat ocean 3d na YouTube” czyli po prostu link. Kod QR konfigurujący cardboard ma logo w środku - tak jak jest napisane “szukaj tego symbolu Cardboard na goglach”



[size=85][color=green]Dodano po 8 sekundach:[/size]

Co to za gogle?

po tym jak wskazales mi kod ze ma byc z goglami w srodku to juz poradzilem sobie.

nie mialem nigdzie kodu ale poszukalem w necie. po nazwie nic nie znalazlem ale domyslilem sie ze sa rebrandowane wiec znalazlem po zdjeciach z wygladu takie same jak moje. oczywiscie kod rozpoznal od razu ale…

nadal nie wiem co to daje. zmieniam sobie teraz gogle miedzy roznymi kodami, wlaczam na film i na zadnych nie widze roznicy. do czego to wiec sluzy?



PS

mam gogle Omega 3D BOX - to samo co VR BOX

współczuje bo miałem VRBoxy w każdym razie dostosowuje się obraz do soczewek byś miał m.in odpowiedni FOV

najwidoczniej kazdy zaczyna od VRBoxow :roll:

na tym etapie wtajemniczania sie w VR nie bede szalal by pozniej odlozyc wszystko na bok jak sie znudzi.

ich cena jest taka, ze bez zalu i bólu moge kupic kolejne, duzo lepsze odstawiajac te na bok lub nawet oddajac komus za free.

A co konkretnie Cie w nich meczylo ?[color=green] //nie schodź z tematu, jest temat na forum do tych gogli //Remlas

jak kiedyś zmienisz sobie gogle na lepsze to zobaczysz czemu Boxy są słabe :wink:



Problem rozwiązany więc zamykam