Xiaomi VR

Witam, mam pytanie do was odnosnie okularow jak w temacie czy ktos z was juz moze korzystal z nich wie cos na ten temat jak sie sprawuja ? bo sa dosc tanie a ze marka xiaomi robi raczej dobre telefony tak slyszalem przynajmnej to gogle tez moze sa :slight_smile:

Jeśli mowa o wersji pierwszej to nie słyszałem by była jakaś szczególna rewelacja. Do kolegi egzemplarz jeszcze nie przyszedł, więc nie testowałem. Można by się wstrzymać, ponieważ szykują się “Xiaomi VR 2” które będą ala DayDream.

Niewiele czytalem o tym ale telefony wspierajace ta technologie kosztuja na ta chwile ponad 3.tys :confused: nie wiem czy bedzie mozliwa aktualizacja systemu na starsze modele telefonow ale jesli tak to bedzie dobrze bo raczej malo kto bedzie mogl kupic telefon za 3tys :smiley:

Xiaomi VR (te ich środowisko) ma działać z modelami od mi5 wzwyż, a mi5 dowiesz za ~1300

I tak planuje kupic Xiaomi i z tego co widzialem Redmi Note tez wspiera wiec jak kupie Redmi Note 3 Pro 3GB RAM bedzie w porzasiu tylko brak gabek mnie boli troche w nich sa tanie nie wiem czy dobre same unboxingi na YT i wiekszosc krecone przez azjatow wiec ciezko powiedziec ale moze zaryzykuje jakby ktos kto je ma moglby sie wypowiedziec cos o nich bylo by spoko :slight_smile:

http://www.wareable.com/xiaomi/xiaomi-mi-vr-play-review - nie powalaja, zwlaszcza FOV na poziomie 75:/

75 :open_mouth: to juz bobovr z4 albo dreamz szybciej kupie :smiley: