DreamzVR 2.0

Opinie, oceny, recenzja, informacje związane z Dreamz 2.0

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swojego zdania :slight_smile:





Jak już wiemy, premiera w najbliższy piątek. Jak myślicie, co będzie najmocniejszym punktem tych gogli?

Do jutra jest zniżka 20%. Co myslicie o wersji 2.0? Warto w tej cenie?



Jest cos lepszego na rynku w tej cenie? W sumie wstrzymałem sie z zakupem do ich premiery wiec co myślicie?



Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tez sie wstrzymalem do premiery i wlasnie wczoraj zamowilem. Tylko nie wiedzialem, ze wyjdzie z tego taki cyrk: http://dreamzvr.com/faq/

Czekam, az odpisza mi na maila w tej sprawie, bo zalezalo mi na Fresnelach i miejscu na okulary… :cry:

Btw, moim znaniem powinni do konca tego weekandu razem z ta znizka, albo nawet bez sprzedawac takie gogle o ktorych byla mowa od samego poczatku, czyli z fresnelami i miejscem na okulary itp…

Najgorsze jest to, ze kontakt z nimi jest fatalny. Nie odpisuja mi na maila z zapytaniem czy moj htc one m7 jakos sie nada do tych gogli juz prawie miesiac czasu… niepowazne :frowning:

Do jutra jest zniżka -50zł od ceny bazowej tzn:

DreamZ 2.0 za 200

DreamZ 2.0 z fresnelami za 250



Myśleć można wiele, to co już wiemy czy pilocik i trinus w zestawie to fajne dodatki dla początkującego. Regulowany rozstaw soczewek poprawki komfort dla wielu użytkowników. Ponoć między Fresnellami a standardowym układem optycznym nie ma przepaści, ale to pokażą dopiero bezpośrednie testy. Jest też większa wersja dla osób noszące okulary.



Ciągle ciężko powiedzieć, czy będzie dużo lepiej niż w np. Bobo czy wersji 1.0



[size=85][color=green]Dodano po 42 sekundach:[/size]

Magus - jeśli zapłaciłes 250 to możesz napisać, że chcesz wersję z fresnelami :wink:

Ok, to juz jakies info… Co to znaczy, ze te z opcja na okulary sa wieksze? Czy w przypadku mojego htc m7 nie pogorszy jeszcze bardziej sprawy jesli chodzi o wielkosc. Czy nie okaze sie np, ze zamawiajac te wieksze pogrzebie szanse na wlozenie tam tego htc?

Większe są, dlatego, bo mają trochę szerszą konstrukcję, aby zmieścić okulary. Soczewki są też minimalnie dalej. Ale by otrzymać takie gogle trzeba ich poinformować mailowo :wink: (cena nie zmienia się)

w ogole przez to ze nie mialem wczesniej do czynienia z goglami VR nie wiem czy okulary w ogole beda mi potrzebne. Mam minusy wiec z bliska widze dobrze, a przeciez ekran telefonu jest calkiem blisko oczu… Nie mozna zatem wykluczyc sytuacji, ze z okularami bede gorzej widzial obraz niz bez. :frowning: Sam nie wiem co mam teraz zrobic…

Ja mam -0,5 i -0,75 i mam minimalnie nieostry obraz przy DreamZ 1.0. Nie mam niestety okularów (bo na codzień jescze nie potrzebuję) więc nie mogę dać porównania.

Pozostaje Ci czekać (tak wiem, znowu :stuck_out_tongue: ) ale dziś wszystko powinno się rozjaśnić

Ja Panowie kupiłem na początku za 200 z tym rabatem. Potem napisałem że chce dopłacić. Dzisiaj mam otrzymać numer konta i wyślę 50 zł. Biore wersje dla okularników. Pan z którym pisałem namawiał mnie na wersje bez fresneli. Nie wiadomo co robić. Dlaczego namawiał na wersje bez fresneli? Albo to faktycznie żadna różnica albo…fresnele im się kończą. Albo… nie ma ich już… Czy myślicie że ja szarak w temacie fresneli zauważę czy dostałem faktycznie fresnele?

Może naprawdę nie ma dużej różnicy jakości pomiędzy soczewkami a kilka dych w tą czy w tą to zawsze coś :slight_smile:)

-------------------

Ogólnie jakbym miał telefon z normalnym wyświetlaczem to bym nie czekał tylko zamawiał… no ale pęknięty ekran mnie ogranicza. Jeszcze troszkę trzeba niestety poczekać.


Na jaki adres wysylasz swoje maile, bo mi jakos nikt nie odpisuje… ja wysylalem na help@dreamz.vision. Sam zastanawiam sie czy doplacac skoro roznica jest minimalna i tez jestem zielony w temacie. Ale z drugiej strony, fresnele to byla glowna atrakcja tych nowych gogli… sam nie wiem.

W gole jak juz robia taki cyrk z roznymi wersjami, to powinni dac ludziom jakis wybor przy skladaniu zamowienia na www. Powiedzmy lista rozwijana jak przy wyborze rodzaju dostawy - czy inpost czy kurier…

Teraz ludzie od DreamzVR nie mają czasu pewnie bo PGA ale wbij na ich grupę i napisz posta :wink: Ktoś na pewno szybko pomoże :smiley:

<LINK_TEXT text=“https://www.facebook.com/groups/6592128 … 8/?fref=ts”>https://www.facebook.com/groups/659212864216608/?fref=ts</LINK_TEXT>


Problem jest w tym, ze nie mam konta na fejsie (tak po prostu) i jakos nie chce mi sie zakladac tylko z tego powodu. Z reszta to nie wyjasnia faktu, ze nie odpisuja mi na pierwszego maila juz miesiac. Chyba nie mozna zakladac, ze wszyscy klienci maja konto na fejsie i tylko tam beda zalatwiane takie sprawy. To jest troche niepowazne.

No tak masz rację, wyślij jeszcze raz mail’a. Wspomnę im, że poczta dalej istnieje :wink:

250zl to nie tragedia a miec porzadne soczewki uwazam ze warto. I rowniez jak juz to zamówię wersje większą.

Kontakt z nimi to lipa fakt. Pisalem w tamtym tygodniu i sie nie doczekałem odpowiedzi.



Czy ktoś z Poznania nie wybiera sie zobaczyć te gogle?

Przydało by sie jakies info z relacji na ich temat.



Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Widziałem, że na grupie ktoś transmisje robił na żywo :slight_smile:

<LINK_TEXT text=“https://www.facebook.com/groups/VRPolsk … 424968790/”>https://www.facebook.com/groups/VRPolska/permalink/1317093424968790/</LINK_TEXT>

W ogole jest tez ciekawa sytuacja, szczegolnie dla ludzi ktorzy sa nowi w temacie VR (jak ja sam). Zalozmy ze doplacam i zamawiam z fresnelami. Jaka bede mial pewnosc, ze np ktos sie nie pomylil i nie wrzucil tam przez pomylke zwyklych soczewek? Ktos doplacil 50zl, mysli ze ma fresnele i nigdy sie nie dowie, ze ma zwykle soczewki takie jak w 1.0 (jak rozumiem). Nie byloby takiej sytuacji gdyby serynie wszedzie pakowali te fresnele. Ehhhh szkoda gadac, bez kitu :confused:

dokladnie magus to samo i mi lezy na watrobie no ale dobra zobaczymy fajnie ze produkt juz jest w sprzedazy szkoda ze tak slabo idzie im kontakt z klientem no i manipulacja informacjami


Na jaki adres wysylasz do nich maile, ze ci odpowiadaja?

Kontakt z klientem powiedzialbym, ze jest zaden :confused:

Serio soczewki z wersji 1.0 sa w wersji 2.0? Czyli to odgrzewany koklet z kilkoma usprawnieniami?



Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka