Weebo 3D 3.0

Cześć entuzjaści!



Założyłem temat, aby zbierać informacje o nowych Weebo 3D w wersji 3.0 w jednym wątku ponieważ wiele osób pyta o nie na grupie FB Jack Quack’a. Jeżeli coś się dowiecie lub macie jakieś info, napiszcie posta w tym temacie i dopiszę to do listy :slight_smile: Możecie też smiało prowadzić dyskusję w tym temacie co waszym zdaniem by się przydało :wink:



Oto lista rzeczy o których wiemy już teraz:

  • prawdopodobna premiera na koniec stycznia / początek lutego
  • mają mieć dodatkowy trzeci pasek na głowę (górny)
  • mają mieć zestaw regulowanych soczewek
  • możliwe, że będzie jeszcze większy FOV i większe soczewki






  • Zapraszam do dyskusji :slight_smile:

Chciałbym ujrzeć gąbkowaną obuduwkę tego spinacza pasków.

Liczę na te regulowane soczewki w związku z moją wadą wzroku:( jak na razie Weebo 3d 2.0 odłożone na półkę :frowning:

Ciekawe czy w Weebo3D 3.0 będą soczewki optyczne

Lepiej gdyby soczewki umieszczali PO klejeniu, ponieważ ten cały klej na nich dość ciężko schodzi :smiley:

To wszystko przez to, że nie spodziewali się takiego sukcesu i teraz mają problem, żeby wyrobić się z nakładem :smiley: Szkoda, że idzie to kosztem jakości, ponieważ z tego co widzę na ich stronie fb, zrazili do siebie sporo osób. Osobiście dopinguję projekt Weebo i nie mogę się doczekać wersji 3.0 :wink:

Trochę ich rozumiem i nie rozumiem, bo przy takim zainteresowaniu można wziąć kolegę do pomocy niech pomaga składać gogle i dlatego ich nie rozumiem. A rozumiem, bo zawsze są przypadki losowe typu zamówiliśmy soczewki i nie doszły na czas a ludzie wykupili już tyle gogli, że jak przyjdą soczewki to “na już” trzeba zrobić 400 modeli :smiley:



Weebo jest dla mnie faworytem jeżeli chodzi o tanie gogle. Ciekawe co przyniesie jeszcze wersja 3.0 oprócz tego co już wiemy.

Z allegro zniknęła aukcja więc na dniach będzie 3.0 :slight_smile:

oooo :smiley: To dobra wiadomość i już nie mogę się doczekać. Jak pojawi się aukcja to pewnie od razu zamówię. Jeśli chodzi o oczekiwania, to podobnie jak backu, liczę na regulowane soczewki. Całe szczęście moja wada wzroku nie jest aż tak wielka i potrafię sobie poradzić bez tego :slight_smile:

Odnośnie Weebo też na nie czekam :stuck_out_tongue: czy ktoś ma jakieś konkretniejsze info kiedy 3.0 zostaną wpuszczone do sprzedaży? Ciekawi mnie też kwestia optyki czy zostanie ona poprawiona, bo w recenzji weebo 2.0 zacytuje “Soczewki bardzo dobrze skupiają obraz na środku, natomiast na bokach nie jest on w pełni ostry, ale jest to normą w tanich soczewkach”. Nie do końca się z tym zgadzam, miałem ostatnio przyjemność testować Samsung Gear VR i tam wyświetlany obraz mógłbym ocenić podobnie tzn. środek obrazu ok, boki niezbyt ostre. Nie sądzę, żeby Samsung w swoim produkcie VR wstawił soczewki kiepskiej jakości.

Na fanpage Weebo3D na fb jest przedstawiona propozycja nowej wersji.



<LINK_TEXT text=“https://www.facebook.com/Weebo3D/posts/ … fy_me_page”>https://www.facebook.com/Weebo3D/posts/996325733772390?notif_t=notify_me_page</LINK_TEXT>



Co sądzicie? :stuck_out_tongue:

Co tam było ciekawego, bo post został usunięty? :smiley:

Wygrzebane z cache przeglądarki :wink:







Woooo. Wyglądają epicko :smiley: a wiadomo już coś na temat ceny, czy cisza w tym temacie? :wink:

jak ja przeglądałem to o cenie info nie widziałem

No nic, pozostaje mi tylko czekać, a z natury jestem mało cierpliwym człowiekiem jeśli chodzi o premiery ^^ Ciekawi mnie strasznie powód dlaczego usunęli post z fb o.O

Wyglądają na prawdę dobrze [emoji2]

Tak wyglądają spoko :slight_smile: ale jak zauważył jedna z osób na FB tel daleko od soczewek = utrata jakości, co weebo potwierdziło w komentarzu. Niby mają tak zrobić żeby nie było utraty jakości obrazu ale mimo wszystko między wierszami można wywnioskować że postarają się o uzyskanie podobnej ostrości co w weebo 2.0 . Mnie najbardziej irytuje fakt, że gdy pisałem do nich w listopadzie mówili że początkiem grudnia będzie można kupić wersje 3.0 potem odwlekanie i odwlekanie a teraz pokazują prototyp który może się jeszcze zmienić czyli tak naprawdę jak wyjdzie na wielkanoc to będzie święto… przypuszczam, że na tą chwilę to miesiąc czasu im zejdzie zanim uporają się z zaległościami produkcji/reklamacji itd Weebo 2.0 bo ludziom puszczają nerwy zgłaszają sprawę na policję bo czują się oszukani. Kolejną kwestią jest cena skoro termin się przesuwa to cena może i także :stuck_out_tongue:

Też zwróciłem uwagę na fakt odległości, co mnie trochę zaniepokoiło, ale stwierdziłem, że chyba wiedzą co robią. Mam też nadzieję, że to odwlekanie nie potrwa zbyt długo, ponieważ na początku lutego będę miał nowy telefon, który kupiłem z myślą o vr. Brak okularów trochę mnie martwi, nie spodziewałem się tak nagłego wycofania gogli 2.0.



Zobaczymy jak wyjdzie im z tą jakością. Najgorzej jak okaże się, że dużo bardziej opłacalne pod kątem gamingu vr będą 2.0, których nie ma już w sprzedaży ;/

Wtedy trzeba będzie kupić Vrizzmo Volt z FOV ponad 110 stopni


Które kosztują 250 złoty. Mam nadzieję że Weebo 3.0 będzie dosyć tanie (okolice 100 zł) ale jakością poprawi się w stosunku do 2.0 (jakością soczewek i wykonania).