Bobo VR Z4

Dziwne, że nie ma wątku o tych goglach. Ich specyfikacja robi wrażenie. Fov 120, W pełni regulowane soczewki, przycisk, wbudowane słuchawki do tego niedrogie i mające ładny, futurystyczny wygląd. Brzmi zbyt pięknie by było prawdziwe co? Pewnie gdzieś jest haczyk. Ktoś je testował? Jak wrażenie? Jak je kupić?



PS Mam na mysli ofc wyłącznie model z4, najnowszy.

Zarzuć jakimś linkiem. Jakie te soczewki?

A proszę bardzo, oto on. :slight_smile:



http://www.bobovr.com/product/bobovrz4/



O tym sprzęcie parę osób wspominało raz, czy dwa w innych wątkach, dlatego pytam. Czytałem recenzje poprzednich wersji (z1 do z3) i były one… różne. Jednak o z4 ciężko coś znaleźć, toteż założyłem ten temat.



PS. Właśnie odkryłem, że wersja z4 jest w przedsprzedaży i swoją premierę będzie miała dopiero pod koniec marca.

O dzieki ! Zajebista sprawa z tym bobo

Serio? A co warto bardziej kupić? Vrizzmo volt czy czekać na nowe weebo lub bobo?

Ja na razie czekam :slight_smile: mój główny problem to okulary, czekam na premierę “wszystkiego” i w tedy bede wybierać, dla mnie to bobo jest ok, bo ma regulacje dioptri. Na razie czekam i tak

Tja, ale kontakt z ludźmi od bobo jest utrudniony. Wysłałem do nich maila 3 dni temu i jeszcze nie odpisali. Dla porównania dodam, że na maila do Vrizzmo odpisali mi po paru godzinach. Niezbyt dobrze świadczy to o bobo…

Ja mam inne pytanie. Wiele smartfonów ma port micro-usb z boku obudowy, a nie na dole. Co dla nich wybrać? Z tego co widzę bobovr chyba nie będzie dobrym rozwiązaniem

Możesz zastosować tzw. kątową wtyczkę microUSB, są takowe. To chyba jedyne wyjście jakie widzę. Poza wymianą smartfona oczywiście.



Albo naładuj telefon do pełna przed użyciem a streamuj obraz z PC przez WiFi, wówczas połączenie kablowe nie będzie konieczne.



Albo kup gogle bez tylnej klapki, sporo modeli ich nie ma lub można je zdjąć i korzystać bez.

Dreamz ma mocowanie telefonu w sposób nie przeszkadzający przy podpinaniu kabla z boku :wink:

Dreamz? Co to za gogle? Nie mogę nic o nich w necie znaleźć. Jak je dostać? Gdzie mogę znaleźć jakieś info o nich?

Trolololo? :smiley: A jeśli na serio to na grupie Quacks of Jack masz preorder i więcej info :stuck_out_tongue:

Nie ma tam żadnych info. A preorder? To znaczy że ich nie ma jeszcze? Ok.



Edit: Dobra doszedłem do tego dreamz. Nic specjalnego, gogle jak gogle. Brak regulacji soczewek i wysoka jak na to co otrzymujemy cena.

Z tego co się orientuje, to na dzień dzisiejszy ma być w odpowiedzi na Weebo 3.0, które póki co nie ujrzą światła dziennego. Twórca jest otwarty na propozycje, preorder był na wersje beta i był tańszy. Jacek pewnie wkrótce da więcej info o nich na swoim kanale YouTube, na razie są tam podstawowe informacje.

Chyba zaopatrze się w te gogle w przyszłości. Przekonuje mnie wysoki fov i możliwość regulowania soczewek do wad wzroku

Nie polecam tych gogli. Jest to jeden z tych popularnych na Allegro, ale tandetnych chińczyków. Co za tym idzie: FOV jest tak naprawdę tragicznie małe. Przeczytajcie sobie ich recenzję na happyVR :wink:



Jeżeli chcecie dobrych gogli to polecam FiiT VR. A od takiej chińszczyzny strońcie, bo będziecie mega rozczarowani[emoji14]

Na happyvr jest recenzja starszej wersji z3, a myślę, że z4 będzie lepsze :stuck_out_tongue:

Nawet jeśli, to i tak będą nieopłacalne. Zresztą, są już na Allegro… za 389 zł :wink: IMO nie warto.



Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ale można je na np gearbest kupić za 200 zł około

Albo za 141 zł na aliexpress :smiley: <LINK_TEXT text=“http://www.aliexpress.com/item/Xiaozhai … 8db0171dab”>http://www.aliexpress.com/item/Xiaozhai-Z4-BOBOVR-VR-Box-360-Degrees-3D-VR-Virtual-Reality-Headset-3D-Movie-Video-Game/32641946674.html?ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201602_5_10017_10036_10005_10035_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=eeb881d4-5b6a-4493-8073-868db0171dab</LINK_TEXT>