VR BOX II

Witam.



Co myślicie o tych googlach? Po specyfikacji jaką podają na aukcji soczewki są chyba przyzwoite(42mm) ? i są w miarę tanie allegro

Regulacja soczewek wydaje się wychodzić na +, ale poza rozmiarem soczewek nie widzę informacji o FOV. Przy t rozmiarze powinien on być dość spory, ale samej w sobie informacji nie ma.



Gdzieś słyszałem, że ktoś ich nie poleca, ale to tylko miga mi z tyłu głowy.

Korzystałem z nich w Carrefour, Gość zastanawiał się co ja wyrabiam. Wracając Carrefour: 110 PLN nie widziałem QR i na XRN2 trochę zamazane. Trochę dziwny mechanizm mocowania uniemożliwiający regulacje wg środka “w locie” ale za to uniemożliwia wypadnięcie telefonu. Nie miałem okazji obcować dłużej cenę podaje z pamięci. Zabrakło też magnesu/guzika. Moja ocena po ok. 15 minutach użytkowania jest poglądowa i nie oddaje całkowicie tematu: 5,5/10

PS. Zapomniałem wspomnieć o soczewkach: niewykręcane ale można regulować dla każdego oka

O VR Box I wypowiadano się dość niepochlebnie. Za tą cenę znacznie lepiej kupić BOBOVR Z3, na gearbest albo aliexpress są po 18-20$ z darmową wysyłką z chin

Mam te okulary. Brakuje mi przycisku (magnesu). Ma ktoś może ten kod do ustawień dla tych googli? Na pudełku i w brak.

a może gearbest? ktoś zna tę stronę? bo ja kiepsko i nie wiem czy się opłaca i nie ma ryzyka. czytałam te stronę ale nie jestem przekonana, moze ktos mi pomóc?z góry dzieki

Kupowałem stamtąd 1 telefon i dotarł bez problemu więc można na spokojnie zamawiać.



Wysłane z mojego d5503 przy użyciu Tapatalka



//ortografia :wink:

//antimatter

Te gogle to istna porażka, nie polecam ich. Malutkie FOV, rzędu 50°, duża waga, luźna i nietrwała konstrukcja regulacji soczewek (przez co np. podczas pochylenia głowy jedna z soczewek “odjeżdża” na maxa w dół) i wysoka cena.



W porównaniu z FiiT VR, goglami w niższej cenie, to niebo a ziemia :wink:



Zainteresowanych większą ilością szczegółów nt. VR BOX 2.0 odsyłam do ich recenzji w internecie :slight_smile:

Panie bzdury piszesz…FOV w tych goglach to 78* a nie 50* szału nie ma ale dla patefonów z panelami 5.8" do 6.2" FOV na poziomie 100%) …dobra jakosć plastikow i dobrze spasowane, u mnie nic nie lata…bardzo niska cena ok. 30 zl z pilotem…chyba, że masz patefon z malym lub średnim LCD 4.7" do 5,5".To fakt te gogle się nie nadają ze względu na średnie FOV.

Nie polecam, o ile jakość obrazu nie jest najgorsza (obraz ostry niestety słabe FOV przy 5,5" - obraz 4:3), komfort uzytkowania bardzo słaby. Gumy średniej jakości nie utrzymują dobrze ciężaru googli co powoduje opadanie na nos a w połączeniu ze zbyt małym otworem na właśnie nos powoduje ucisk. Za 20zł można kupić jako gadżet na chwile ale jako VR do czestszego użytkowania to odpada