Konferencje VR 2018

Cześć,



zaczynam swoją przygodę z VR, ale chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej przez spotkania z ludźmi, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Oczywiście zaczynam od tego forum :smile: :slight_smile: Jednak chętnie zobaczyłbym też coś w na żywo. Czy możecie pomóc z propozycjami konferencji, spotkań, hackatonów, na których warto być w 2018?

A interesują Cię bardziej nasze Polskie wydarzenia czy zagraniczne? I w jakim kontekście chcesz jeszcze poznać VR, biznesowy, gry, medycyna? :wink:

Hej, chodzi mi o polskie wydarzenia. VR w zastosowaniach biznesowych, na rynku budownictwa i architektury, real estate, gry. Więc sporo tego :slight_smile:

To myślę, że powinieneś spojrzeć na European VR Congress, słyszałem, że przyjemny poziom trzyma VR/AR Tech Summit. To chyba tyle z naszych typowych większych VRowych imprez. Poza tym jest masa lokalnych społeczności robiących różne eventy, jak np. 3CityVR

Dzięki Remlas, mam dzięki Tobie coś na dobry początek :slight_smile: Daj znać jeżeli gdzieś się wybierasz, możemy pogadać, jak to na targach, gdzieś przy kawie na stojąco :wink:

Będę teraz na InfoShare, może nie impreza stricte VR, ale wiem, że kilka firm się wystawia, i to głównie je mam na celowniku :wink:

Aha, OK uwielbiam 3City, jednak tym razem będę musiał odpóścić, ale Tobie życzę udanych łowów :slight_smile:

A dzięki :smiley: jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to napiszę :slight_smile: