Przetestuj HTC Vive w Krakowie - 10 min za free

Cześć,



Jeśli ktokolwiek z Was zainteresowany jest przetestowaniem HTC Vive w Krakowie - zapraszamy do Galerii Kazimierz, do naszego punktu VR.



Przy podaniu hasła “VRPolska.eu” pierwsze 10 minut dostajecie za darmo.



Zapraszamy osoby zainteresowane VR’em - zarówno od strony użytku domowego jak i rozwiązań biznesowych. Fajnie byłoby Was poznać.

hmm, podeślę do redakcji, może wstawimy na główną :wink:

Jak długo trwa akcja?

Dzięki, miło nam, że rozważasz taką możliwość.



Nie mamy określonych ram czasowych. Zapraszamy w wolnej chwili.



Tak najogólniej rzecz biorąc nasza promocja wynika z założenia, że niektórzy użytkownicy forum mogli nie mieć jeszcze styczności z high-end’owym HMD typu HTC Vive. My z kolei chcemy poznać amatorów i profesjonalistów zainteresowanych VR. Wydaje nam się więc, że sytuacja jest całkiem win-win :slight_smile:

Jak będzie nadal aktualne, to mogę wpaść w grudniu. Może klepne nawet pare słów o tym na portal :slight_smile: odezwę się na początku grudnia.

A, tak ogólnie to (jeśli macie) to wyrażam zgodę na wstawienie tutaj do tematu (najlepiej do pierwszego posta) linka do www / Facebooka :wink:



Spytam w imieniu potencjalnie zainteresowanych (bo sam jestem z Pomorza, więc trochę mi daleko :stuck_out_tongue: ): czy w tych darmowych 10 minutach są jakieś haczyki? :wink:

Antimatter, zapraszamy. Możesz skontaktować się z nami za pomocą fejsa, maila (kontakt@headtrip.pl) lub telefonicznie: 501-624-125



Remlas - dzięki; nad www pracujemy pełną parą, Facebook: https://web.facebook.com/headtripPL/



Co do haczyków - takowych brak. W dobie social media naciąganie klientów jest niemożliwe (a nieetyczne było zawsze).

Czy akcja jest aktualna? :slight_smile:

@Szefowy wpadaj, zapraszamy :wink: