Pochwalmy sie naszymi telefonami

Panowie i Panie. Jakie macie telefony? Jakie polecacie, a ktorych byscie juz nigdy nie kupili?



Ja uzywam samsung note 4. Zaczalem od note 2. Po drodze mialem kilka pozycji wsrod ktorych niemilo wspominam lenovo vibe (ten 6 calowy). Brak serwisu w kraju. Liczne usterki;) Co do nota 4 uwazam go za telefon awaryjny. Ma swoje typowe usterki ktore warto szybko wykryc aby oddac telefon do gwarancji. Jeden z note 4 mial 4 usterki tuz przed uplywem gwarancji… na szczescie naprawili. Ogolnie to polecam note 4. :wink:

Ja póki co używam S4 ale za niedługo będę miał DreamZ 1.0 i boję się, że nie wystarczy :confused: Ogólnie to jeśli chodzi o sam telefon jest całkiem nieźle. Aktualnie mam na nim Cyanogenmoda 13 i szczerze mówiąc trochę się tnie. Używałem wcześniej przez krótki czas slim6 (mało znana odchudzona wersja androida 6.0) i było całkiem nieźle. Niestety ale ma też wadę hardware’ową, mianowicie karta SIM co jakiś czas “wypada” i trzeba go restartować. Kiedyś doszło nawet do tego, że nie widział karty nawet po restarcie, wtedy rozkręciłem go, trochę pogrzebałem i naprawiłem ale problem wraca :confused: Mimo wszystko daje sobie radę i nawet mogę polecić :wink:

Nie wiem jakiego CM’a 13 używasz, ale mój I9505 chodzi bardzo poprawnie, zwiechy się zdążą, ale zazwyczaj z mojej winy przez obciążenie. Do DreamZ 1.0 prawie że perfekcyjny (rozmiarem) bo tylko minimalnie widać krawędzie.



Swoją historię z moimi telefonami napisze jak znajdę wolną chwilę :stuck_out_tongue:

W zalaczniku najlepszy telefon ktory uzywalem sposrod tych starych telefonow. A wy? Ze starych ktory najmilej wam sluzyl?

Remlas, możliwe, że po prostu źle trafiłem z kompilacją systemu. A powiesz mi jeszcze jak wygląda sprawa z rozdzielczością ekranu? Chodzi mi o to czy widać piksele

Jak się przyjrzeć, to widać takie czarne punkciki. Są to odstępy między pikselami, które są w AMOLEDzie większe niż przy LCD. Tak przynajmniej pamiętam ten obraz, dziś już za późno by założyć gogle na głowę. Jutro w wolnej chwili mogę to opisać. Przy okazji, dyskusja odnośnie tego jak dany telefon sprawuje się w vr to do innego działu :wink:

No właśnie o to mi chodzi że AMOLEDy mają układ pikseli PenTile a zwykłe ekrany RGB. Który dział masz na myśli? Jakbyś mógł opisać byłbym wdzięczny :wink:

Załóż temat “Galaxy S4” w dziale “Telefony do VR”. Tam można dyskutować odnośnie tego, czy dany telefon nadaje się do VR czy nie :wink:

<LINK_TEXT text=“viewforum.php?f=46”>http://forum.vrpolska.eu/viewforum.php?f=46</LINK_TEXT>

Mocno zmodyfikowana xperia z2 :slight_smile: