PIMAX 4k google z ekranem 4k

Pozostałe, mniej popularne, pełne hełmy VR.
Awatar użytkownika
Mario Sky
Użytkownik
7
Punkty: Locked
Gogle VR: HTC Vive, Rift CV1, Pimax 4K
Gogle Mobile VR: GearVR SM-R322
Telefon do VR: Samsung S6
    Linux Chrome
Re: PIMAX 4k google z ekranem 4k

Post autor: Mario Sky » pt 05 maja 2017, 22:46

Na Vive, Oculusie jest tak samo z ostrością na brzegach. Pimax ma i tak najlepszą jakość obrazu, bo przynajmniej na bokach nie ma rozbłysków od fresnela. Najprawdopodobniej następnej generacji urządzenia będą miały czuniki do śledzenia gałek ocznych i ostrość będzie "ogniskowana" tam gdzie patrzymy. Do vive będzie można to dokupić za 200$.
Sex Drugs Rock & Roll :)

Awatar użytkownika
adamgl
Użytkownik
1
Gogle VR: Pimax4K
    Windows 10 Chrome

Post autor: adamgl » śr 31 sty 2018, 09:00

Hej, kupiłem Pimaxa 4K ale bez kontrolerów jest bezużyteczny .... oczywiście działa jak należy, żadnych badpixeli itp ...
Pograłem trochę w project cars i jakieś demka ... za to virtual desktop :) MEGA :)
Jak ktoś sobie życzy mogę odsprzedać za 1K zł :)
adam@237237.com.pl
Pozdro

Awatar użytkownika
tomek82aaa
Użytkownik
3
Gogle Mobile VR: pimax 4k
Telefon do VR: xiaomi mi4
    Windows 10 Chrome

Post autor: tomek82aaa » pn 05 lut 2018, 20:13

Mozesz podlaczyc ps move kamerka plus kontroler to jakies 80zl.Moze nie dziala to idealnie ale da sie jakos sterowac np bez problemu obsluguje tym the lab albo gogle earth vr tylko wymaga to najpierw odpowiedniej konfiguracji.Akurat project cars jak dla mnie to nie dalem rady grac bo po 15 min mnie mdlilo ale przed sprzedaża mozesz sprawdzic sobie jeszcze to co zrobilo na mnie wieksze wrazenie i da sie grac bez wiekszych problemow nawet bez kontrolerów.Showtime,No limits2 rollercoaster demo,Face yours fears,lucky tale,Alien isolation ze specjalnym modem vr, Subnautica,pinball fx vr,War robots vr:the skirmish i napewno znajdzie sie jeszcze wiele innych gier.

ODPOWIEDZ