Podstawowe gry i narzędzia na Oculusa

Od paru dni jestem szczęśliwym “ludziem” który ma Oculusa :slight_smile:



Moje pytanie jest następujące jakie aplikacje lub gry są niezbędne aby wydrzeć z tego urządzenia tyle co fabryka dała. Przykładowo zacznę początek listy.



0. Instalcja - nowe sterowniki do pada X-boxa bo te które są w pudełku to można sobie włożyć nie powiem gdzie.


  1. Oculus Home - środowisko fabryczne
    • Bigscreen - wirtualny pulpit z możliwością zapraszana znajomych do wspólnych pokoi


  2. Steam
    • Virtual desktop - wirtualny pulpit
    • Project CARS - gra wyścigowa dla maniaków 4 kółek
    • Allice - gra exploracyjna



      [b]Pytanie
  3. Vorpx czy warto w to inwestować jeśli chce się pograć w w wiedzmina 3 albo w skyrima i mieć więcej frajdy niż na ekranie 30 calowym ?

    Boje się że bedzie to takie gow… jak na wirutalnym pulpicie czyli kiepska jakosc wyswietlnaego obrazu. ( Czyje sie jak bym gral w rozdzialce 800x600 )[/b]




  4. Eve valkyrie ten sam dylemat kupić czy nie kupić ?
  5. Czy jeszcze są jakieś apki lub gry które zaspokoją głód VRa :slight_smile:

3. Skyrim powinien ruszyć na darmowym VireoPerception, sporo innych gier również.

4. Nie ma demo albo zamiennika byś mógł się pobawić? :stuck_out_tongue:

3. Zaryzykowałem i kupiłem jednak Vorpx-a i powiem że jest fajnie :slight_smile:.

Oczywiście trzeba trochę pokombinować ze starymi grami i ustawieniami ale i tak efekt jest niczego sobie.



Już nie mogę się doczekać odświeżonych tych gier przystosowanych do normalnego VRa bez kombinowania :slight_smile:



4. A czort tam wie :slight_smile: może coś zasugerujesz? :slight_smile: bom może ja ślepy i nie widzę