Oculus DK2 + VorpX

Hej. Zmęczony wieczną walką o wydajność z Trinusami , komórkami,grzejącymi się procesorami,transferami itd. postanowiłem zakupić oculusa dk2. Oczywiście jakość obrazu pozostawia trochę do życzenia względem komórek z panelem 2K . Ale nie to jest tematem tego posta. Jak większość z nas się orientuje dk2 nie jest oficjalnie wspierany przez najnowsze oprogramowanie oculus runtime . Okazuje się że pomimo tego ,zestaw ten działa bez problemu z tym oprogramowaniem.Nawet ze SteamVr .

Ale najważniejszy dla mnie jest fakt, że najnowszy program VorpX ,który generuje stereoskopie, działa wyśmienicie zarówno z dk2 jak i oprogramowaniem oculusa.

Można uruchomić bez zbędnych kombinacji każdą grę,nawet taką której VorpX oficjalnie nie wspiera. Skyrim był pierwszą uruchomioną grą na tym zestawie. Prędkość działania oraz jakość imersji naprawdę robi wrażenie.ZERO LAGA . Polecam ten zestaw.

Bardzo dziękuje za tego posta, bo właśnie kupiłem Oculus Rift DK2 i się zastanawiałem czy dobrze zrobiłem że kupiłem tańszą wersje deweloperską niż droższą konsumencką :slight_smile:

Podbiję temat: próbował ktoś parować to z biedakontrolerami “vive” czyli ps move?