[Cardboard VR] Spis polecanych Headsetów

Hej, ludzie często pytają o “jakie cardboardy do X zł?” Jeżeli będzie zainteresowanie to mogę po szkole wykonać takowy spis. Miałoby to działać na zasadzie “Polecanych telefonów do VR”.

Dobry pomysł by wszystko ładnie, zbiorczo w jednym miejscu zebrać. Najlepiej, jak w miarę możliwości obok nazw, były linki do recenzji (o ile takowe istnieją).

To biorę się za pisanie :stuck_out_tongue:



[size=85][color=green]Dodano po 22 minutach 36 sekundach:[/size]

A i czy można utworzyć dział Cardboard VR>Recenzje ?

hmm, przekażę do administracji, myślę, że jak pojawią się jakieś recenzje od społeczności to będzie można dla nich zrobić osobny dział. Do tego czasu jak ktoś będzie miał coś do napisania o konkretnych goglach to niech utworzy temat w dziale CARDBOARD VR’S > Gogle VR. Kto wie, może nawet będzie szansa, że taki tekst pojawi się na portalu.

Jak napisał kolega wyżej, krótkie teksty odnośnie swoich spostrzeżeń dotyczących gogli najlepiej pisać w temacie założonym w dziale jak pod antimatter, a jeśli ktoś chciałby zabrać się za pisanie artykułu/ów by umieścić je na portalu - zapraszamy do kontaktu przez formularz na portalu :wink:



Ja od siebie dodam jeszcze, by w tym spisie (w miarę możliwości) znalazły się takie elementy jak: link do recenzji, link do dyskusji (tematu na forum (jeśli istnieje)), przy cenie data, z której ona pochodzi. :wink: Prosiłbym jeszcze o zmianę słowa Headsety na cardboardy lub gogle. Tych słów bardziej trzymajmy się przy naszych “kartonikach”. :stuck_out_tongue:





Powodzenia i dzięki za wkład.

Spis zaczął działać, więc temat zamykam.