Newsletter

Jako, że jestem bardzo zainteresowany tematem vr i samymi goglami typu cardboard,to mam propozycję, żeby dodać opcję newsletter, czyli powiadomienie na maila jak na portalu pojawi się nowy artykuł :smiley: Albo dodać jakoś RSS (chyba tak to się nazywało xd). Pomysł narodził mi się w głowie z tego powodu, że aktualnie otwieram stronę portalu wiele razy dziennie, żeby ręcznie sprawdzić czy nie pojawiły się przypadkiem nowe artykuły :smiley:



Ew. fanpage portalu na fejsie i wpisy o każdym artykule, wtedy mógłbym sobie ustawić powiadomienia :smiley:



Oczywiście to żaden must-have, to tylko dla wygody części odbiorców portalu i luźna propozycja :wink:



Nie wykluczam też opcji, że coś w tym stylu już istnieje, tylko jakoś udało mi się to przeoczyć ^^’

Dokładniej rzecz biorąc jest w trakcie tworzenia, a mianowicie:

  1. Strona na Facebooku będzie utworzona na dniach i będą na nią wstawiane krótkie opisy i linki do artykułów
  2. Jeśli zgłosi się ktoś jeszcze to możemy włączyc RSS Feed na portalu lub
  3. Z poziomu aplikacji mobilnej Tapatalk dostepny jest portal i forum, w teorii powinny przychodzić powiadomienia.



    Słowem: pracuję nad tym :wink: ale dzięki za mobilizacje :slight_smile:

Nie ma za co i do usług :smiley:



Co do taptalk’a to mój telefon jest w tragicznym stanie i ma czasami problemy z obsłużeniem aplikacji “telefon”, a co dopiero z bardziej zaawansowanymi apkami :smiley: Dlatego nie ogarnąłem tego wcześniej, a jest to na pewno wygodne rozwiązanie i na pewno skorzystam z niego jak już przybędzie nowy telefon, który zamówiłem również z myślą o vr ;]



Słowem: dzięki za info :wink:

Zrobione :slight_smile: Link jest na portalu :slight_smile:

Zobaczyłem post w grupie quacks of the jack, polubiłem stronkę, włączyłem powiadomienia i teraz to już tylko czekam na nowe artykuły ;]

Dzięki :smiley: