Nowy Shoutbox i jego pozycja

Pojawiło się to przy poprzednim chacie, teraz mam możliwość łatwo i szybko ustawić więc proszę o opinie :slight_smile:

Tydzień na głosowanie, po tym czasie zamykam temat.



Możecie jeszcze pisać co sądzicie o nowej wtyczce :wink:



[size=85][color=green]Dodano po 32 minutach 59 sekundach:[/size]

Dla porównania podgląd na screenach
[attachment=0]top.PNG[/attachment][attachment=1]bottom.PNG[/attachment]


Nie wybieram żadnej z powyższych opcji, wybieram 4 pozycję: Założyć shoutbox na osobnej podstronie, na której poza nim nie będzie nic innego. Link do owej strony znalazł by się gdzieś na stronie głównej forum, w widocznym miejscu. :slight_smile:

Tak jest - w nav barze, na górze po lewej



Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka

Skoro już tak jest, to po co ta ankieta? Wywalić go ze strony gł. i niech zostanie tylko na podstronie i problem z głowy. :slight_smile:

niektórym, w tym mi, wygodniej korzystać z strony głównej

częściej się na niego spojrzy, nie trzeba przechodzić specjalnie na podstronę

http://www.forum.quackvr.com/app.php/mchat



[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 2 sekundach:[/size]

dodałem specjalną opcję w ankiecie :wink:



miód malina, wyczyściło głosy…

No może i tak, ale zawsze możesz otworzyć chat w osobnej karcie/oknie i się przełączać.

na telefonie - nie zbyt wygodne :slight_smile:

proszę o ponowne przegłosowanie, dodanie opcji wyczyściło głosy…



[size=85][color=green]Dodano po 12 minutach 53 sekundach:[/size]

a jak ktoś nie chce na stronie głównej - ustawienia[attachment=0]Przechwytywanie.PNG[/attachment]

No faktycznie na fonie nie jest to za wygodne. Zależy jeszcze od przeglądarki, no ale i tak faktycznie średnio komfortowe… Może i masz rację, ale i tak upieram się przy swoim. :>

Och widzę, że doszła nowa opcja specjalnie dla mnie. Supcio, bo właśnie na nią oddaję głos! Na razie jest 1, ale mam nadzieję, że będzie ich więcej.

PS. Używasz EDGA?! Oo Szok! Jesteś jedyną osoba jaką znam, która z niego korzysta. Ona nie jest jeszcze dobra do neta, brakuje wielu opcji i rozszerzeń. EDGE to nowy IE czyli przeglądarka do pobrania innej przeglądarki. xD

By nie zejść tutaj na off-topic: http://forum.quackvr.com/viewtopic.php?f=35&t=125

Finalnie najnowsza wersja chatu pozwala użytkownikowi zmienić jego pozycję, obecnie trwa tłumaczenie.

Temat zamykam.