[PORADNIK] Najlepsza metoda streamingu

Żeby ładnie wyglądało to na dreamzach to edytujemy plik oculusdroidtridef.h (za pomocą np notatnika) z folderu sweetfx/sweetfx/shaders i zmieniamy wartości #define aspectratiocorrection z 1na 0 oraz #define distortionscale na 0.75

Witam szacownych Kolegów - to mój pierwszy post na forum. Mam dwa pytania, primo jak edytować plik oculusdroidtridef.h żeby ustawienia na goglach fit vr działały prawidłowo. Ustawienia z dreamzów niestety nie pasują - obraz jest zniekształcony - jedna soczewka nie pokrywa się z drugą.

I pytanie drugie - testowałem streaming na Fallout 4. Udało mi się wszystko odpalić jednak klawiatura ani mysz nie działają. Próbowałem zmieniać w ustawieniach moonlighta na komórce ale bez efektu. Podłączyłem pada ale też brak reakcji. Jeśli ktoś miałby jakieś pomysły jak to rozwiązać to będę zobowiązany. Pozdrawiam :slight_smile:

Kwestia sterowania jest skopana przez sterowniki nvidii na pc i w trybie streamingu jest jak z nvidia shield czyli jak by był pad podłączony i trzeba 1 plik usunąć. Który z o jest to ew powiem jak wrócę z pracy.

Cześć, przepraszam za późną odp. Ale zwyczajnie nie miałem czasu. plik który musisz usunąć (bądź zmienić nazwę) to rxinput. Dll z folderu gdzie są sterowniki “NVIDIA Corporation\NvStreamSrv” i po każdym update sterowników musisz to zrobić.

Dzięki za pomoc. Niestety nie pomogło. Będę dalej szukać rozwiązania. Pozdrawiam.

Witam,

ja mam pytanko, ile wyciagacie klatek przy tym streamingu. Ja mialem srednia 45 FPS ale to do VR zdecydowanie za malo, jak na moj gust. Mialem w domu PSVR na testach i mimo, ze tam rozdzielczosc nie jest duza, to jest super plynnie, co sprawia duze wrazenie i nie meczy tak oczu. O ile na cardboardzie, da sie uzyskac pole widzenia i jakosc podobna do PSVR albo nawet lepsza na dobrym telefonie, to zdecydowanie brakuje mi plynnosci.



Pawel